2733
2734
عنوان

همه وقتو زندگیم اینه بچمو سرگرم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 100 پست
پاهاش درد میکنه   حتی برا پیاده روی معمولی هم مشکل داره    

دکتر بردیش؟ قابل درمانه دیگه

انشاالله خدا کمک کنه توکل بخدا کن

خوب بچه حق داره از یه طرف درد پا و شرایط عصبی قبلی که تو خونه بوده

حالا کمکش کن عزیزم اون حالش خوب باشه تو هم حالت خوبه

ببرش مشاور

سبک زندگیت رو تغییر بده , با دیگران رفت و آمد بیشتر داشته باش این می‌تونه قدم اول باشه برای حل مشکل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره کفش مخصوص داره    ولی باز موقع راه رفتن درد داره

درسته ان شاالله بهتر بشه عزیزم😘

مثلا کلاس شطرنج

شنا

زبان 

نقاشی و سفالگری

اینا خیلی مناسبشه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
ده. سالشه😟😟😟😟 پسرای من 11و13سالن پدرمو درمیارن وقتی خونن ،کاش اینام یه لحظه فقط یه لحظه دکمه ی ...

پسر من نمیدونه باید چکار کنه تو خونه کلافس غمگینه فقط رو مبل ساکت میشینه روزی هزار بار میپرسه من باید چکار کنم از منم گوش نمیگیره

2728
دکتر بردیش؟ قابل درمانه دیگه انشاالله خدا کمک کنه توکل بخدا کن خوب بچه حق داره از یه طرف درد پا و ...

موافقم قدم اول خیلی مشکلاتو حل میکنه.همین معاشرت کردن خودش یک گام بزرگه

نمیدونم چرادلم گرفت براپسرت😔

میشه  بگی دلیل پادردش چیه؟

بامامان خودت مادرشوهری خاله ای ....رفت وامد کن حتما

اخه چراباهیچکس رفت وامدندارین؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
دکتر بردیش؟ قابل درمانه دیگه انشاالله خدا کمک کنه توکل بخدا کن خوب بچه حق داره از یه طرف درد پا و ...

فامیلامون تمایلی به رفتوامد ندارن ما چند بار رفتیم ولی اونها نیومدن کلا هر چی تلاش کردم احساس کردم هیچ کس تمایلی به رفتوآمد باما نداره

الان چاره بگید چکار کنم خسته شدم دلم میخواست کلاس زبان برم سرکار برم ولی نشستم تو خونه پسرمو سرگرم م ...

آره بیار 

من که پسرام 10و12بودن یه دخترم خدا بهمون داد که الان شش ماهشه 

راستی چرا خودت با پسرت بازیای شاد نمی کنی 

من همیشه با پسرام کشتی میگیرم ،همو دنبال میکنیم ،خیلی شادیم ،حتی باهاشون ایکس باکس بازی میکنم ،البته قبل اومدن نی نی خیلی بازی میکردیم ،ولی الان نه 

اونام نی نی رو خیلی دوس دارن وقتشونو پر میکنه

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2738
نمیدونم چرادلم گرفت براپسرت😔 میشه  بگی دلیل پادردش چیه؟ بامامان خودت مادرشوهری خاله ای ....ر ...

هیچ کسو نداریم گلم . مامانم پیره و مریضه حوصله نداره مادرشوهرم ندارم خواهر برادرامم به هیچ وجه سرم نمیزنن 

پسر من نمیدونه باید چکار کنه تو خونه کلافس غمگینه فقط رو مبل ساکت میشینه روزی هزار بار میپرسه من بای ...

چقد سخته بیشتر برای شما که باید حل کنی این موضوعو

پسر من نمیدونه باید چکار کنه تو خونه کلافس غمگینه فقط رو مبل ساکت میشینه روزی هزار بار میپرسه من بای ...

عزیزم منم که آدم بزرگم دوروزه بیکار تو خونه کسی رو نبینم همینو میگم و عصبی می

سم

چه برسه به اون بچه که تازه ده سال

شه و پر از انرژی‌ه

شاید برات سخته رفت و آمد نمی‌دونمولی بخاطر پسرت انجام بده

خیلی ذهنم درگیر شد انشاالله خدا کمکتون کنه

قابل درمان؟نه فکر نمیکنم دکتر گفته فقط کفششو بپوشه  موقع درد هم پماد و قرص استفاده کنه

خودت با پسرت بازی کن

به نظر من بچه نیار چون ممکنه احساس کنه توجه شما نسبت بهش کمتر شده و بیشتر حس تنهایی کنه

روزا آهنگ بزار باهاش برقص براش کتاب بخر باهم کتاب بخونید باهاش کشتی بگیر ترغیبش کن با بقیه دوست شه

از این بازی فکریا بگیر باهم بازی کنید

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
آره بیار  من که پسرام 10و12بودن یه دخترم خدا بهمون داد که الان شش ماهشه  راستی چرا خودت ...

خدا انرژی و توانتو صد برابر کنه عزیزم و دسته گلاتو حفظکنه😘

اخه چرااااا

پسر بچه شر و شلوغ میشه 

من فقط یه ساعت خونه نباشم میام میبینم پسرا همه چیو بهم زدن 

راستی نکنه از بچگی همش محدودش کردی ،مثلا گفتی دست نزن خراب میشه ،دست نزن کثیف میشه ،تو نمی تونی خودم واست انجام میدم و...از این جملات استفاده کردی؟:

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2706