2726
عزیزم انشالله قسمتت بشه زیارت ولی بدون انسان هیچوقت راضی نیس خوده من الان ک مشهدم و ب حرم امام رضا ن ...

اره خب همیشه مشتاقم ،منم پارسال رفتم کربلا الان دیوونه شدم از دلتنگی ادم یا نباید بره یا هر وقت دلتنگ بود بتونه رفع دلتنگی کنه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره خب همیشه مشتاقم ،منم پارسال رفتم کربلا الان دیوونه شدم از دلتنگی ادم یا نباید بره یا هر وقت دلتن ...

کربلا که من گاهی یاد بین الحرمینش میوفتم یا غربت حرم امام عسکری صفای حرم امام علی عشق و غربت حرم امام کاظم اشکام سرازیر میشه ولی امام رضا رو یک جور دیگه دوست دارم

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
قربون لطفت ان شالله حاجت رواشی منوحتمادعاکن  ی دعادیگه خواهرم عقدهس میخوادجداشه توروخداااادعا ...

دعا میکنم زندگی خواهرت عالی تر از عالی بشه خود امام رضا بهش نظر کنه

کربلا که من گاهی یاد بین الحرمینش میوفتم یا غربت حرم امام عسکری صفای حرم امام علی عشق و غربت حرم اما ...

وااای کربلارانگووووو ک بدجوردلتنگشم

دیروزبابام کربلارفت  هییی خدااااااااا بدجورشیفته امام حسین هستم

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘
وااای کربلارانگووووو ک بدجوردلتنگشم دیروزبابام کربلارفت  هییی خدااااااااا بدجورشیفته امام حسین ...

خوش به سعادتشون

کربلا که من گاهی یاد بین الحرمینش میوفتم یا غربت حرم امام عسکری صفای حرم امام علی عشق و غربت حرم اما ...

اره ولی شاید به خاطر اینه که سفر فوق العاده خوبی بود اصلا انگار یه دور رفتم بهشت و برگشتم 

امام رضا هم خیلی دوست دارم بیشتر وقتم تو حرم میگذرونم میگم شاید قسمت نشه بازم بیام پابوسش 

الان دو سالی میشه قسمت نشده بیام زیارت فوق العاده هم دلتنگم 

امام رضا یه ارامش عجیبی داره وقتی میام زیارت تا چند ماه از نظر روانی انرژی خاصی میگیرم امید به زندگی پیدا میکنم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706