2733
2734
عنوان

آی یو آی

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 100 پست
خیلی سخته من که حوصله اینکار ندارم اونجا تو اون شرایط بخوام باشوهرم.......کنم

خخ نه بابا.یه تخت گذاشتن تو اتاق نمونه گیری اما حتما نباید ....کنین که.شوهرت اگ تونس خودش انجام میده و تو نمیری تو اتاق.اگ نتونس و با دستش نشد بعد تو باید براش بیاری با دست.چون جور دیگه امکان اینکه ترشحات دیگه قاطی بشه هست.البته حموم دسشوییم تو اتاق هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا باردار نشدی.من باردارمیشم ولی قلبش تشکیل نمیشه و سقط.تو اینترنت سرچ کن تو اصفهان مرکز دولتی ناب ...

من مرکز خیابون مشتاق میرفتم اصلی ترین مرکز ناباروری اصف...دولتی ولی نبود

آره انجام بدم یانه؟

اولین باری که دکتر به شوهرم گفت باید آزمایش اسپرم بده خیلی بهم ریخت.
کلی اخم کرد و با من دعوا کرد.
گفت آزمایش نمیدم منم نمی دونستم بايد چجوری راضیش کنم  خب بالأخره مجبور شد که قبول کنه. برای بار اول رويان نرفتیم رفتیم مطب دکتر به خاطر اعتقادم برام مهم بود که شوهرم خود ارضایی نکنه. میگفتم تا وقتی من هستم چه لزومیه به این کار؟
تنها کسی بودم که با همسرم داخل اتاق نمونه گیری رفتم. حضور من نه تنها به آزمایش کمک می‌کرد تازه استرس همسرم رو هم کم می‌کرد.
اصلا هم برام مهم نبود بقیه چی فکر می کنن.
وقتی رفتیم داخل یه فضای کوچیک بود با یه دونه تخت و...
بار اولمون بود. خب فضای اونجا برای هرکاری مناسب نبود، اما من سعی کردم همه جوره شوهرمو راضی نگه دارم.
اون قدر بهش خوش گذشته بود که وقتی سوار ماشین شدیم گفت به نظرت چند وقت دیگه باید بیایم آزمایش؟
چند بار دیگه همین جا رفتیم تا بعد بروز مشکلاتی دکترو عوض کردیم و اون به ما گفت برید رویان.
اتاق رویان دنج و بزرگ تر بود دستشویی داخل اتاق بود و عکس مطب اونجا اکثر مردم زوج زوج وارد اتاق ها میشدن.
مطمئن باش حضور تو به همسرت بیشتر کمک می کنه. کارشو راحت تر می کنه و آرامششو بیشتر.
نمی دونم بری خوبه یا نه. اما تو رویان دو سال پیش 2 ملیون میگرفتن برای تعیین جنسیت و میگفتن هشتاد درصد.
من نمی دونم اگه بری حتما اونی میشه که میخوای یا نه.
ان شاء الله خودت طبیعی که حامله میشی همونی بشه که دلت میخواد.

2728
اولین باری که دکتر به شوهرم گفت باید آزمایش اسپرم بده خیلی بهم ریخت. کلی اخم کرد و با من دعوا کرد. گ ...

عزیزم ممنونم خیلی خوب جواب دادی 

برای منم خیلی مهمه که ازطریق خودارضایی نباشه

میشه بگی رویان کجاست؟شماکدوم شهرین؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
عزیزم ممنونم خیلی خوب جواب دادی  برای منم خیلی مهمه که ازطریق خودارضایی نباشه میشه بگی رویان ...

فدای تو. وظیفه بود عزیزم. 

تهرانم 

رویان میدان بنی هاشمه

خیلی ها از شهرستان میان

دوستم از زنجان اومد حامله هم شد. الان پسرش یه سالشه 

اون یکی دوستمم از اردبیل اومد و یه پسر یک سال و چند ماهه داره. 

در نهایت این که این داروها هیچ وقت قطعی نیست خدا به هرکی بخواد هرچی بخواد میده و نمیده. 

اگه جای تو بودم هیچ وقت خودمو ملزم به مصرف کردن این همه داروی هورمونی سرطان زا نمیکردم. 

بچه يا دختره يا پسر ديگه هیچ فرقی هم نداره. 

یعنی ارزششو نداره که این همه به خودت ضرر بزنی. 

لااقل از راه طبیعی و خوراکی و آمادگی رحم و تعیین روز نزدیکی وارد شو. 

2738
فدای تو. وظیفه بود عزیزم.  تهرانم  رویان میدان بنی هاشمه خیلی ها از شهرستان میان دوستم ...

منم شهرستانیم

گلم رویان عمل کاشت انجام میده؟هزینش روخبرداری چقدره؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
در نهایت این که این داروها هیچ وقت قطعی نیست خدا به هرکی بخواد هرچی بخواد میده و نمیده.  اگه ج ...

آره من خودمم دل انجام عمل زورکی وخوردن کلی دارو رو ندارم

کاش خدابحق این شب عزیز به همه منتظرا بچه سالم بده به منم یه پسرسالم بده آمین

اگه مثل سال 96 باشه 6 تومن

آی یو آی ارزونتره

وفکرکنم دارو احتیاجی نباشه 

آره من خودمم دل انجام عمل زورکی وخوردن کلی دارو رو ندارم کاش خدابحق این شب عزیز به همه منتظرا بچه س ...

دومیته؟ یعنی اگه خدا بهت دختر بده ناراحت میشی؟ ببین روزای نزدیکی، اسیدی و باز بودن رحم حتی ارضا شدن خودت که قبل باشه یا بعد خیلی مهمه در نهایت بسپر به خدا. 

مامانم میگه بابام با این که خیلی پسر دوست داشت اما بعد به دنیا اومدن من خیلی شاد شده بود. 

ان شاءالله خدا هرچی میخوای بهت بده. 

هرچی بده حتما یه صلاحته. 

اون قدرا هستن حاضرن دو قلو دختر بیارن ولی فقط بتونن حامله بشن. 

چرا بابا ایوآیم دارو داره. تازه بعضیا به مرد هم دارو میدن. فک کن پونصد بود ای آی سال 95

ای خدا چی میشه به منم ازراه طبیعی یه پسر بدی

بخدا دلم خوش اینابود که بااین همه دارو نمیدونم چه کنم

2706