2726
عنوان

توروخدا کمک دخترم حالش خوب نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 70 پست
ایشاالله که هیچی نباشه🌸🌸

ممنون دعاش کنین

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
سلام این ویروس اومده اسهال و استفراغ بدون تب  اگر باز هم بالا آورد یا اسهالش شدید بود ببرش درم ...

منم پسرم‌گرفته .داروهاشم دادم .انتی بیوتیکش تموم شد ولی خوب نشد.کیدی لاکت و اور ار اس هم دادم ....ولی هی قط میشه باز شروع نیشه اسهالش

خواهرزاده ت چی دادن بهش اسهالش بند اومد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم‌گرفته .داروهاشم دادم .انتی بیوتیکش تموم شد ولی خوب نشد.کیدی لاکت و اور ار اس هم دادم ....ول ...

سلام والا خواهرزاده ی من رو بستری کردن تمام آزمایشات رو گرفتن سالم بود روز بعد دکتر ترخیصش کرد بهتر بود دوباره شروع شد ما قم زندگی میکنیم خواهرم بردش دکتر تهران معرفی کرده بودن بهش اون آنتی بیوتیک جدید نوشته بود او آر اس که اصلا نمیخوره 

دکتر هم گفت فقط موز و برنج کته و ماست بهش بدید 

الحمدلله سه روزه خوب شد 

من اسم داروهاش رو نمیدونم وگرنه میگفتم بهت

بچه شده پوست و استخوون😭

چند روزه اسهالم هست ولی بالا نمیاورد تا امشب همشم سوپ بالا میاره

ببرش حتما دکتر 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2728

خیلی حالش بدبود تا صب همش عق زد خلط زرد بالا میاورد 

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
ببرش حتما دکتر 

خطرناکه ؟برا ساعت ۱۱ نوبت گرفتم دکتر خودش پتجشنبه ها نیس ولی اینم دکتر خوبیه

احتمال مسموم شده یا یه میکروب رفته توی مع وش من تجربشو داشتم هر چی میخوردم بالا میآوردم حتی آب وقتایی هم که معده ام خالی بود فقط عق می زدم دکتر گفت واسه اینه که معده میخواد یه چیزی رو به پس بده تا میکروب رو خارج کنه خود درمانی نکن حتما ببرش دکتر

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
احتمال مسموم شده یا یه میکروب رفته توی مع وش من تجربشو داشتم هر چی میخوردم بالا میآوردم حتی آب وقتای ...

ممنون عزیزم اره دخترم عق میزد ولی چیزی نبود بالا بیاره حتما میبرمش

خطرناکه ؟برا ساعت ۱۱ نوبت گرفتم دکتر خودش پتجشنبه ها نیس ولی اینم دکتر خوبیه

وقتی بالا آوردنش مداوم باشه باید ببری پیش دکتر 

خواهرم هواهرزادمو ۵-۶بار دکتر برده چند بار آزمایش هنوز بالا آوردنش خوب نشده . 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
ممنون عزیزم اره دخترم عق میزد ولی چیزی نبود بالا بیاره حتما میبرمش

خواهش می کنم چیز خطرناکی نیست با دارو حالش بهتر میشه نگران نباش

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖