2737
2734
عنوان

تاحالا تجربه ی افسردگی داشتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 197 پست
خوش بحالت که دوره شو گذروندی.من خیلی حالم بده‌..نمیدونم چیکار کنم

منم بد بودم فک نکن اسون بود الان حرفش‌اسونه میتونستم تمام روز‌بدون اب‌ وغذا فقط بخوابم بیدارم که میشدم بازم خسته بودم مجبور شدم پاشم به خودم بیام خودمو مجبور‌کردم اصلا از بیرون بودن لذت نمیبردم مثلا‌میرفتم تو پارک مینسشتم به یه درخت سه ساعت نگاه میکردمو برمیگشتم ولی همینم کم کم اثر‌گذاشت توی خونه همش تی‌وی رو روشن میزاشتم ضرر‌نداره این کارهارو میتونی امتحان کنی من نمیتونستم دارو بخورم چون باردار بودم بعدشم شیر‌میدادم الانم بنظرم من قوی‌تر از اونم 

اون منظورم افسردگیه 

ببین افسردگی ویروس نیست که از خارج بیاد یه جیزیه که کمابیش درون همه هست و کنترل‌میشه و ضعیفه اگه موقعیتشو پیدا کنه قوی‌میشع 

کمبود یه سری ویتامین ها و مواد معدنی هم باعثش‌میشه برای‌همین من مکمل‌کامل میخورم که همه جور‌ چیزی‌توش بود برای بچه هم خوب‌بود امیدوارم توام بهتر بشی ضرر نداره یک هفته روش منو پیش‌بگیر 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی از راهنماییت عزیزم....من حتی نمیرسم به درس و دانشگاه و خانه داریم از بس میشینم یه گوشه یا میخوا ...

میفهمم گلم

باید خودتو مجبور کنی یا یکنفر رو مامور اینکار کن که کمکت کنه

ممکنه فصلی باشه اگه قبلا چنین حالاتی نداشتی 

2731
اره داشتم دیگه همینطوری‌که گفتی‌ با وجودی‌که دلم نمیخواست بزرو میبردم خودمو بیرون و مینشستم ساعت ها ...

خیلی سریال عالی ایه منم تو دوران سخت زندگیم بهش پناه بردم خیلی کمکم کرد الانم هر از گاهی ی تفعلی بهش میزنم به قول تو دیالوگاشو حفظم دیگه😁

گلم من دارم تحت درمانم بودم ی مدت خوب شدم ولی چون عامل افسردگیم برطرف نشده الان دوباره احساس میکنم ب ...

انشالله که خوب بشی توام عزیزم.نمیدونم چرا نمیخوام برم دکتر....خیلی حس بدیه خیلی

خیلی بده ادم حال روح و دلش خوب نباشه...

خیلی منم مدام دلم میخواست بخوابم دارو خیلی خوبه اصلا منو خمار نمیکرد من قبلا در حد مرررررگ گریه میکردم الان کم پیش میاد گریه کنم خودم اهنگ غمگین گوش نمیدوم تو خونه مدام با مادرم یا خواهرم خودم سرگرم میکنم ولی بازم خیلی بی حوصله ام

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
مرسی عزیزم.حتما سعی میکنم بخونم ولی حالم خوب نیست که حتی یه صفحه درس بخونم

زندگیتو متحول میکنه بخونش هر روز یک درس بخون اندازه ۵ دقیقه بیشتر طول نمی کشه بهت میگه چه کار کنم که حالت خوب بشه 

بلاخره که باید یه کاری کنی از این شیطان درونت نجات پیدا کنی 

خدایا شکرت 
2738
خواهر من میگفت بعضی وقت فک میکنم طلاق بگیرم به ارامش میرسم، میگه از همه متنفرم، مدام سر بچه ها وشوهر ...

منم یه هفته پیش زندگیه بی نهایت خوبم یه شبه خراب شد...ولی عاملش فقط این نیست.چون از قبل تر هم حالم میزون نبود

نمیدونم...هم میدونم هم نمیدونم

اولین قدم برای ازبین بردن افسردگی اینه که دلیلش روپیداکنی وبرای رفع مشگل اقدام کنی،اگه قابل رفع باشه،

واگه مرگ عزیزباشه که قابل رفع کردن نیست،بایدبرای اینکه فکرتومشغول کنی که کمترغصه بخوری برای کلاس ورزش یاهنری یاهرچی بهش علاقه داری،تواینجورموارد زمان بهترین گزینه منکه برای درمان افسردگی،به شرط اینکه بیمارهم به این قضیه واقف باشه وهم درصددرفع مشگل تلاش کنه

دوستان به نظرتون وضعیت خواهرم حاده؟؟ 

میگه به مرگ فک میکنم، از اینکه بعد بابام شاد باشم عذاب میکشم، از نفس کشیدنم عذاب وجدان دارم، میگه با شوهرش و بچه هاش دعوا میشه به خودکشی فکر میکنه.میگه تمام روز میشینم حرکات و حرفهای بابام رو مرور میکنم و گریه میکنم. میترسم یه بلای سر خودش بیاره

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""

من دبیرستانی که بودم افسردگی گرفتم مدام مینشستم توی اتاقم تنهایی و گریه میکردم حوصله نداشتم احساس خفگی داشتم روانپزشک و روانشناسم رفتم یه عالمه دارو خوردم شده بودم یه تیکه گوشت اما از یه جایی به بعد به خودم اومدم دیدم دارم چه بلایی سر خودم میارم همه ی قرصارو دور ریختم به خودم قول دادم خوب شم

2706