2726
عنوان

زن همسايه

454 بازدید | 13 پست

يه خانمي همسايمونه زن جالبي نيست حالا به خاطر يه مسئله كاري يه كاري خواسته از شوهرم پيام و اينا دادن بهم البته كاري بوده 

ولي من خوشم نمياد به اين بهانه ها هي ارتباط بگيرن 

چه كنم؟

بعدم شوهرم غير مستقيم ازش دفاع ميكنه وقتي من بد ميگم ازش😭😭😭

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه،تیرم به خطا میرود اما به هدر نه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بگو چيكار كنم

من خیلی راحت حرفم و میزنم ب همسرم ... شما هم اگه این مدلی هستین مستقیم برو بگو عزیزم من خوشم نمیاد با این خانوم در ارتباط باشین ب هر دلیلی و ب هر میزانی ..بعدشم بهش فرصت جواب دادن نده بگو و چون میدونم حرف من برات ارزش داره و سریع قبول میکنی برات غذای مورد علاقتو درست کردم ... بعدشم تا ی مدت حواست ب شوهرت باشه 

کارش رو زود تموم کنید و بعدش شوهرت رو سرگرم کن و شماره اونم پاک کن راحت بشی اینجور اعصابت راحت تره

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
نه بابا ضايعست بعد شوهرم بفهمه ناراحت ميشه  اخه زنه مدير ساختمونم هست

پس اصلا الکی حساس نشو ک شوهرتم حساس نشه... الکی ازش بدگوی نکن ک روش توی روت باز بشه و دفاع کنه...یواشکی چکشون کن اگر واقعا مشکوک شدی با خود زنه صحبت کن .. رک و پوست کنده

خدایا شکرت
من خیلی راحت حرفم و میزنم ب همسرم ... شما هم اگه این مدلی هستین مستقیم برو بگو عزیزم من خوشم نمیاد ب ...

شوهر من اين مدلي نيس

اگه باهاش بحرفم نه تنها قبول نميكنه بلكه برچسب شكاك و اينا هم به من ميزنه

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه،تیرم به خطا میرود اما به هدر نه...

تو جلوی همسرت بد اونو نگو

کار همسرت خیلی زشته.. وقتی میبینه حساس شدی دلیلی نداره از اون دفاع کنه

حالا تو کار اونو کنی ببین چه اداهایی دربیاره😒😒😁

شماره زنه رو پاک کن بگو خوشم نمیاد باهاش حرف بزنی تمام

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔