2726

اخبار اعلام کرد کارت ملی های قبلی دیگه اعتبار ندارن ولی کسایی ک قبلا ثبت نام کردن میتونن برن کارتشونو بگیرن ،من حتی ثبت نامم نکرده بودم چکارکنم حالا

تشریف میبری امور مشترکین

همونجا ثبت نام و عکس 

تامام

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از امشب خارجی محسوب میشی می  تونی از مرزهای زمینی و هوایی از کشور خارج بشی

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
تشریف میبری امور مشترکین همونجا ثبت نام و عکس  تامام

من اصلا اقدامی برای گرفتنش نکرده بودم حتی ثبت نامم مکردم ،ولی تواخبار گفت کسانی ک ثبت نام کردن میتونن برن بگیرن

وا خب منم نرفتم.تا حالا از همین کارت ملی قبلی استفاده کردم.

حوصله صف وشلوغی رو نداشتم. 

بی خیال بدون کارت ملی که نمیمونیم😒

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         
من اصلا اقدامی برای گرفتنش نکرده بودم حتی ثبت نامم مکردم ،ولی تواخبار گفت کسانی ک ثبت نام کردن میتون ...

خب شماهم باید بری ثبت نام کنی   ثبت نام شده ها فرق می کنه  هنوز کارتشون صادر نشده اما جایی برن کار داشته باشن کدملی رو بزنن استعلامش میاد که ثبت نام کردن

اما شما نه    همین فردا باید بری ثبت نام کنی 

التماس دعا
من اصلا اقدامی برای گرفتنش نکرده بودم حتی ثبت نامم مکردم ،ولی تواخبار گفت کسانی ک ثبت نام کردن میتون ...

حتما اینایی که ثبت نام نکردن از کشور شوتشون میکنن بیرون😜😋😋

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         
وا خب منم نرفتم.تا حالا از همین کارت ملی قبلی استفاده کردم. حوصله صف وشلوغی رو نداشتم.  بی خی ...

صف و شلوغی نداشت که تو سایتش ثبت نام می کردی بعد نزدیکترین شعبه به خونه تون و تاریخی که میتونستی برای ثبت حضوری بری رو وارد می کردی روزی که حضوری میرفتی ازت عکس میگرفتن خودشون و اثر انگشت  همین 

التماس دعا
2706