2726

من هرتاپیکی دیدم که گفته واسم دعا کنید دعا کردم وصلوات براش فرستادم . شبا موقع خواب هم همیشه دعا میکنم هرکسی مشکلی داره مشکلش حل بشه شما هم برای من دعا کنید ممنون ازتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🌸🌸🌸

🌸🌸

🌸

🌸🌸معجزه ختم سوره مزمل🌸🌸

۱) آشتی میان زن و شوهر

اگر این سوره را در میان زن و شوهر ناسازگاری سه بار به شربت بخواند و به آن دو بیاشامند دوستدار یکدیگر و مهربان شوند.

۲) پیدا شدن گمشده

…هر کس چیزی را گم کرده باشد ۱۰ روز هر روز ۱ بار سوره مزمل را بخواند به یاری خداوند پیدا شود…

۳) برای فرزند دار شدن

…اگر کسی را فرزندی نباشد زن و شوهر هر دو روزه بگیرند و وقت افطار غسل کنند و ۱ بار سوره مبارکه مزمل را برآب بخوانند و از آن آب بخورند، فرزند حاصل می شود…

۴) ادای قرض

…هر کس قرض دار باشد بعد از نماز در خواندن این سوره مداومت نماید قرض او ادا می شود…

🌸🌸معجزه ختم سوره حشر🌸🌸

از نبي مكرم اسلام(ص) روايت شده است: هر كس سوره حشر را قرائت كند بهشت و جهنم و عرش و كرسي و حجاب هاي آن و آسمان هاي هفتگانه و زمين هاي هفتگانه و هوا و بادها و پرندگان و درختان و كوهها و خورشيد و ماه و فرشتگان، همگي بر او درود و صلوات مي فرستند و براي او طلب مغفرت و امرزش مي كنند و اگر همان روز يا شب قرائت سوره حشر، از دنيا برود شهيد محسوب مي شود.

روایت است كه هركس سوره مباركه حشر را جهت بر آمدن حوائج و حل مشكلات عظیم چهل و یك روز هر روز یك مرتبه بخواند.حاجتش برآورده و مشكلش حل شود . بسیاری از بزرگان تجربه كرده اند ( اما بشرط آن كه اگر یك روز هم فوت شود .یا فراموش كند باید ختم را از سرگیرد )

🌸🌸معجزه ختم زیادت عاشورا🌸🌸

یکی از وسایل مهم و مجرّب برای توسّل به حضرت سیّدالشّهداء(علیه السلام) زیارت عاشورا است.

زیارت عاشورا و مداومت بر آن بسیار سهل و آسان است، هر کسی در هر مکان و در هر زمانی می‌تواند با دلی پاک و نیّتی صادق به درگاه او روی آورد، این زیارت را طبق دستور امام(علیه السلام) بخواند و مشکلش را حل شده بیابد.

چقدر فراوانند کسانی که اولاددار نمی‌شدند، با زیارت عاشورا صاحب اولاد شدند؛ به بیماری سخت و کمرشکنی چون سرطان مبتلا بودند، از برکت زیارت عاشورا بهبودی یافتند؛ سرپناهی نداشتند و در پرتوی زیارت عاشورا صاحب خانه و کاشانه شدند.

وه چقدر بسیارند کسانی که یک عمر از درد هجران سوختند، با زیارت عاشورا به کعبۀ مقصود و قبلۀ موعود رسیدند.

🍀🍀دوستان نازنین وهمراهان گرامی ضمن عرض سلام وبا آرزوی قبولی طاعات وعباداتتون

قرارهست با الطاف بیکران الهی بعداز عید فطر سه چله سوره حشر.سوره مزمل وزیارت عاشورا برگزاربشه

هر بزرگواری برای شرکت در هرکدوم تمایل داشت اعلام کنه تا ثبت اسامی بشه

ممنون از همگی

https://t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

🌸

🌸🌸

🌸🌸🌸

تولدیکسالگی گل پسرم