2733
2734
عنوان

بچه هاتوروخدا این بی بی چک هاله داره یا من توهم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی سقط کردی حالا بارداری؟؟من اخرای برج ۱۰سقط کردم

منم دقیقا همین موقع ها بود دیگه بعدش جلوگیری کردم امروز فهمیدم مشکلم یکی دوتا نیست 😭😭😭😭 باید بیام تهران برای عمل هم غصه پولشو دارم با اینکه شوهرم میگه غصه نخور ولی میدونم که نداره هم باردار نشدنم

خدایا خودت مواظبش باش
منم دقیقا همین موقع ها بود دیگه بعدش جلوگیری کردم امروز فهمیدم مشکلم یکی دوتا نیست 😭😭😭😭 باید بیا ...

عمل چی مشکلت مگه چیه؟؟ منم امشب بی بی زدم منفی شد این ماه اقدام کردیم و نگرفته مثل اینکه هر چند ۴ روز تا پری مونده

2731
منم دقیقا همین موقع ها بود دیگه بعدش جلوگیری کردم امروز فهمیدم مشکلم یکی دوتا نیست 😭😭😭😭 باید بیا ...

ما هم هفته دیگه میریم شیراز برای عمل پای شوهرم دعا کن برامون..بدبختی برا همه هست انگار

ما هم هفته دیگه میریم شیراز برای عمل پای شوهرم دعا کن برامون..بدبختی برا همه هست انگار

اولش که کیست آندومتریوز داشتم چند روز قبل عکس رنگی انداختم دکتر گفت رحمت دوشاخه باید عمل شه امروز رفتم سونو واژینال نمیدونم پولیپ دیگه از کجا در اومد 😢

خدایا خودت مواظبش باش

خیلی دلم گرفته شوهرم نه میذاره گریه کنم نه هم ناشکری 

بازم راضیم به رضای خودش 

خدا بهتون سلامتی بده گلم انشالله حال شوهرتون هم هر چی زودتر رو به راه بشه💕

خدایا خودت مواظبش باش
2738
عزیزم هر کی غمش ی چیزه  منم سی و یک سالمه و چند ساله عقدم  این استرس کی عروسی کنم کی بچه ...

یاخداعزیزم ایشالله توام خوشبخت باشی

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
چند روز مونده به پریودیتون هستش

نمیدونم چون نامنظمه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
عزیزم به حق امام علی و این ماه بیایی تایپیک بزنی من باردارم 

عزیزدلم الهی امین ممنونــــــم امیدوارم حاجتروا بشی

2706