2733
2739
عنوان

بچه هاتوروخدا این بی بی چک هاله داره یا من توهم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 89 پست
یاخدا این ماه سفره نذرحضرت رقیه کرده بودم بخاطرهمون خیلی امیدداشتم ودارم

منم خیلی به این ماه امیدوارم خیلی جوری که دس میذارم رو شکمم و حرف میزنم باهاش،خدایا به امید خودت

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مادرشدنت رو دور از انتظار ندون .رویا نبینش.. اونو لمس میکنی ان شالله.  امیدت به خداوند با ...

باردارشدی؟ منم پنج شش ماهه اقدامم ولی انگار غم دنیاتودلمه،،نمیفهمم این چه حسیه که خیلی دورمیبینمش،،،میدونی خیلی دلتنگ بچمم بااینکه اصلاجنسیتشونمیفهمم اصلانمیدونم کی میادفقط بیقرارشم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2728
منم خیلی به این ماه امیدوارم خیلی جوری که دس میذارم رو شکمم و حرف میزنم باهاش،خدایا به امید خودت

منم این ماه امیدخاصی دارم چراشم نمیدونم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
یاخدا این ماه سفره نذرحضرت رقیه کرده بودم بخاطرهمون خیلی امیدداشتم ودارم

عزیزم هر کی غمش ی چیزه 

منم سی و یک سالمه و چند ساله عقدم 

این استرس کی عروسی کنم کی بچه دار بشم تو جونمه

ولی بازم توکلم بخداست . شمام غمت نباشه . خدا دست خالیت نمیزارتت😍

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
باردارشدی؟ منم پنج شش ماهه اقدامم ولی انگار غم دنیاتودلمه،،نمیفهمم این چه حسیه که خیلی دورمیبینمش،،، ...

عزیزم من نزدیک یک سالو نیم اقدام بودم جوری که دیگه قیدشو زدم توهمون موقع که اقدام نبودم باردار شدم😂😂😂😂انشاءالله باردار میشی مثل من که غم دنیا از دلم رفت و منتظر فندقمم😍😘

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
باردارشدی؟ منم پنج شش ماهه اقدامم ولی انگار غم دنیاتودلمه،،نمیفهمم این چه حسیه که خیلی دورمیبینمش،،، ...

منم همینجور بودم . روزا پنهوتی زار میزدم اونقدرررر گریه میکردم.  فک میکردم هیچوقت به رویام نرسم. نمیدونم چرا اینقدر سخت بود تحمل انتظار برای بچه . با وجود اینکه قبل اون چهار ماه خودم جلوگیری داشتم .. اما شد . درست همون ماهی که فکر نمیکردم .. خدا کریمه . رحیمه . امید داشته باش

2738
من از بی بی چک خیلی میترسم چون هر بار زدم مثبت خیلی پر رنگ بوده و دیگه نمیخوام مثبت ببینمش

خوشبحالت.چقققدر خدا دوستت داره.حالا که اینقدر پیش خدا عزیزی لطفففا برای مادر شدن منم دعا کن 😢😢😢

من از بی بی چک خیلی میترسم چون هر بار زدم مثبت خیلی پر رنگ بوده و دیگه نمیخوام مثبت ببینمش

کاش من یکی از اون بی بی مثبتاتو داشتم😢😢😢😢

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
ميگم كه منم هالم خيلي كمرنگه ميخوام دو سه روز ديگه دوباره امتحان كنم

تو هم که خط دوم هاله نداره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706