2737
2734
عنوان

از همین تریبون اعلام می کنم ازهرچی مرد دکتره ..،متنفرم. اه اه اه

| مشاهده متن کامل بحث + 5363 بازدید | 216 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نمیدونم قضیه چیه ببین منم پزشکم Gpم اینجا بسی ادم عقده ایه پزشک ستیز هست بهتره درد دلتو پیش ا ...

فعلا که اینا همه طرفداری پزشکا رو کردن. استارتر بنده خدا رو کوبیدن

2738

مامان منم وقتی از بابام اعصبانی میگه به خون باباتون تشنم ی عمره اگه زندان نبود باباتونو میکشتم

بعد میبینی فردا دارن حرف میزنن میگن میخندن میگم چی شد تو که اینطوری گفتی میگه مجبورم دیگه😂😂😂😂

ی بار جلوی داماد و عروسا افتادن دعوا باهم ما فقط میخندیدیم

شوهرم بابامو برد بیرون گفته مامان روت غیرت داره زن دیگه حسوده میگه بابات با ی لحنی گفت واقعا راست میگی

اومدیم خونه فقط میخندید شوهرم 

بعد جالب بابام رفته با مامانم حرف زد انگار نه انگار دعوا کردن😂😂😂😂😂

شما الانم اعصابت ریخته بهم آروم بشی شوهرت میشه عسل

چون تنها ویژگی مثبت این نخاله ،.اینه دکتره . که من و بهش دادن ،علی رغم بداخلاق بودنش ، و بدبختم کر ...

خدا زدش تو رو گرفت 😐

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
نه پزشک خانواده روستایی م بچه پنج ماهه دارم موقعیتش ندارم شما دادی؟

نه خواهرم داد.استیریت بود البته.شنیدم خیلی بد بوده ازمون.

همه دوستاش خراب کرده بودن.

خدا  کنه ازمون دستیاری دندانپزشکی این طوری نباشه

یه مدت اومدی با ژل لبات پوکوندیمون دیدی نه ما زرنگ تریم دیگه راه ندادیم بهت

این داستان جدیدو راه انداختی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706