2733
2734
عنوان

از همین تریبون اعلام می کنم ازهرچی مرد دکتره ..،متنفرم. اه اه اه

| مشاهده متن کامل بحث + 5363 بازدید | 216 پست

بچه ها اینجور تاپیکارو زیاد جدی نگیرید ک بخایید فکر کنید جواب فلسفی بدین اینارو بیخیالی طی کنید خون خودتون آلوده نکنین

خدا این شادیارو ازما نگیر

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خودتو کنتلل کن

اخه فقط اینجور مواقع قشنگ میشه نمیدونم ولی من خوشم میاد

وگرنه وقتای که رو مخه میخام با چاقو پاره پارش کنم صداشو نشنوم عین پیرزنا غر میزنه بعد میگه من غر میزنم

ی بار بهش گفتم اگه زن بودی من شوهرت اینطوری غر میزدی سه طلاقت میکردم😂😂😂😂😂 

خانما شما هم نوعه همید.. واقعا بعضی وقتا از رفتارتون تعجب می‌کنم. الان همه ی کامنتا نیش و کنایه اس.. چرا آخه. الان درسته استارتر اشتباه کرد ک همه رو قاطی کرد ولی شاید واقعا از رفتار همسرش ناراضی باشه.. اصلا گیریم هم همسرشون دکتر نباشه واقعا چقد رفتارتون زشته می‌خاید همو تیکه کنید. چقد زبونه بد و تندی دارید. آروم باشیم تو زندگی هم اینجوری برخورد میکنید؟؟ با این تندی؟؟ ادب حکم میکنه اگه ناراضی باشید جواب ندید نه اینکه این همه نیش و کنایه بزنید.. رحم کنید بهم 

اخه فقط اینجور مواقع قشنگ میشه نمیدونم ولی من خوشم میاد وگرنه وقتای که رو مخه میخام با چاقو پاره پا ...

عزیزم شما شخصیت دوقطبی داری😐😝ن به اون حرفت ن ب این وضوم باطل شد ای بابا🤪🤪🤪

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
2706