2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه به همه نسبتش داد ولی اره منم هرچی فامیلو دوست اطرافم پزشک بودن احساس ژن برتر بودنو دماغ فیل اف ...

دقیقا

هر کی هم بهشون بگه مغروری و اینا انگ حسودی میزنن.یعنی کلا هیچ نقدی رو نمیپذیرن😐

2720
دقیقا هر کی هم بهشون بگه مغروری و اینا انگ حسودی میزنن.یعنی کلا هیچ نقدی رو نمیپذیرن😐

با دوست ده سالم واسه همین کاراش قطع رابطه کردم

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

واااای

کشتی مارو با شوهر دکترت

صدتا تیپیک زدی

باشه بابا مبارکت باشه

انشالله چرخش برات بچرخه😂

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2714
وای شماها چرا به این بنده خدا میپرین؟ جالبه یکی یه پست میذاره بقیه پشتش تکرار میکنن.

آخه بار دهمه داره تاپیک میزنه شوهرم دکتره ولی بده

شوهرم دکتره ولی اَخه

شوهرم دکتره ولی...

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
با دوست ده سالم واسه همین کاراش قطع رابطه کردم

من هم با دوتا از بستگان نزدیکم متاسفانه قطع رابطه کردم.

یکیشون که همش استرس داشتم یه حرفی از دهنم در نیاد به گوشه جمال خانم بربخوره

باور کن تمام مدتی که میومد خونه مون یا باهاش جایی بودم یا حتی تلفنی حرف میزدم؛مدام حواسم به گفتار و رفتارم بود چیزی نگم ناراحت بشه..آخرم سر یه چیز کوچیک قیامت بپا کرد.منم از خدا خواسته باهاش قطع رابطه کردم.اعصاب برام نزاشته بود ایکبیری😖