2737
2739

کاش وقتی یکی کنکور قبول میشه دکتر میشه 

یه ذره هم به فرهنگ و اخلاق و.. ش توجه میکردن نه از هرکوره دهاتی ،بیارن دکتر بسازن ازش 

یعنی خونواده م من بدبختو ،به خاطر مدرک وپول به این مرد وحشی دادن ..،

خب وقتی یه آدم الکی رو دکتر کنن همینه دیگه دخترمردم بدبخت میشه ،

به جز شوهرم 2 ،3 تادکتر قبلا آشنا شدم هر3 کثیف فاسد و بمعنای واقعی دیوونه ی زنجیری ،.به خدا .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نمیشه به همه نسبتش داد ولی اره منم هرچی فامیلو دوست اطرافم پزشک بودن احساس ژن برتر بودنو دماغ فیل افتادن داشتن و خودخواه

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

یکی مسئولین رو پای این پست تگ کنه لطفا😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

بهتر نیست بجای انتقاد به مسعولین کنکور یه سوزن به خودتون بزنین ؟ دکتر بودن ملاک خوب بودن نیست ... فکر میکنم اشتباه از خودتون و خانوادتون بوده که فقط به صرف اینکه طرف یه مدرک خوبی داره بهش اعتماد کردین و چشماتون رو روی چیزای دیگه بستین ...

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706