1147
1292

کاش وقتی یکی کنکور قبول میشه دکتر میشه 

یه ذره هم به فرهنگ و اخلاق و.. ش توجه میکردن نه از هرکوره دهاتی ،بیارن دکتر بسازن ازش 

یعنی خونواده م من بدبختو ،به خاطر مدرک وپول به این مرد وحشی دادن ..،

خب وقتی یه آدم الکی رو دکتر کنن همینه دیگه دخترمردم بدبخت میشه ،

به جز شوهرم 2 ،3 تادکتر قبلا آشنا شدم هر3 کثیف فاسد و بمعنای واقعی دیوونه ی زنجیری ،.به خدا .

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291

نمیشه به همه نسبتش داد ولی اره منم هرچی فامیلو دوست اطرافم پزشک بودن احساس ژن برتر بودنو دماغ فیل افتادن داشتن و خودخواه

دوتا بال درآوردم از خوشی از این سر تا اون سرِ شونم🧚‍♀️
1323

یکی مسئولین رو پای این پست تگ کنه لطفا😕

چقد نینیسایت چرت شده😕                                      🤮🤮🤮🤮🤮تقدیم به کاربران زن ستیز نینیسایت🙂     ازین ایموجی😊 متنفرم خیلی چندش لهنتیِ😕

بهتر نیست بجای انتقاد به مسعولین کنکور یه سوزن به خودتون بزنین ؟ دکتر بودن ملاک خوب بودن نیست ... فکر میکنم اشتباه از خودتون و خانوادتون بوده که فقط به صرف اینکه طرف یه مدرک خوبی داره بهش اعتماد کردین و چشماتون رو روی چیزای دیگه بستین ...

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

مسئولین مگه مث من و تو علافن بیان نی نی سایت 🙃

اگه مخالف کامنت منی ریپلای نکن تا نشورمت من اصلا بها نمیدم بهت عقده های زندگیتو سر من خالی کنی پس  ساکت رد شو برو من خودمم بی اعصاب ترینم
1267
نمیشه به همه نسبتش داد ولی اره منم هرچی فامیلو دوست اطرافم پزشک بودن احساس ژن برتر بودنو دماغ فیل اف ...

دقیقا

هر کی هم بهشون بگه مغروری و اینا انگ حسودی میزنن.یعنی کلا هیچ نقدی رو نمیپذیرن😐

اخه مسئولین که تو کنکور دکتر نمیکنن خودشون قبول میشن.ولی کاش موقع مدرک دادن شخصیت و اخلاق طرف هم در نظر بگیرن .هرچند بعضی دکترا به مرور بد میشن.ادم بد تو هر صنفی هست

الهی امروز برایت همان روزی باشد که می خواهی، همان هایی را ببینی که دوستشان داری، همان حرف هایی را بشنوی که دلت می خواهد، و همه چیز، همان جوری پیش برود که آرزویش را داری. خوشبختی برای هر کس تعریف ویژه ای دارد، من خوشبختی به سبک خودت را برای تو آرزو دارم...
دقیقا هر کی هم بهشون بگه مغروری و اینا انگ حسودی میزنن.یعنی کلا هیچ نقدی رو نمیپذیرن😐

با دوست ده سالم واسه همین کاراش قطع رابطه کردم

دوتا بال درآوردم از خوشی از این سر تا اون سرِ شونم🧚‍♀️
1290