2726

خانما من دورزه پریود شدم اما خون خیلی کم ازم میاد تاحالا سابقه نداشته این طوری کم بیاد انگار روزای اخر پودیمه خیلی کم خو ن میاد  خانما شما تجربه دارین میدونید دلیلش چیه 

امکان داره از روز گرفتن باشه چون چند روز ماه رمضون که روز بودم سحر و افطار خیلی کم غذا میخوردم  ممکنه بدنم ـضعیفـ شده باشه؟

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچیزی ممکنه

شاید ب خاطر روزه باشه

شاید تنبلی تخمدان

شاید بارداری

شای....

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
هرچیزی ممکنه شاید ب خاطر روزه باشه شاید تنبلی تخمدان شاید بارداری شای....

نشونه های دیگع ای اخه واس تنبلی تخم دان ندارم  نه موی زائد نه  عقب افتادن پریود نه جوووش

سعی کن چیزای گرم بخوری منم اینجور بودم تو پریودیم چیزای گرم خوردم درست شد مثلا مرتب چای دارچین و آ ...

ووااااای خیلی نگرانم😢😢😢  واقعاا شما هم مثل من شده بودید بعد مشکلی نداشتید و درست شد؟

همیشه پریودی منظم دارم ، خون هم توی سه روز اول زیاد میلد البته نه  اینکه شدید باشه ولی خب سه روز اول بیشتر و روز به روز تا روز هفتم کم تز میشه اما الان دوروزه که خیلی کم خیلی

آره سردی بدنم خیلی زیاد شده بود

پریودیم بهم ریخت و...بعدم که شدم اینجور بود

حالا شما امتحان کن ضرری که نداره که 

گیاهن ،چای دارچین و آویشن و کنجد و خرما

و سعی کن برنج اگ میخوری با یه چیز گرم باشه مثل عدس

دوغ هم خیلی طبعش سرده 

آره سردی بدنم خیلی زیاد شده بود پریودیم بهم ریخت و...بعدم که شدم اینجور بود حالا شما امتحان کن ضرر ...

وای ممنون خدا خیرت بده خیلی ترسیده بودم 

2706