2726
عنوان

من نفهمیدم کسی میفهمه

232 بازدید | 19 پست

مادر شوهرم بی منظور حرف نمیزنه اگه با طرف خوب باشه ک هیچ اگرم خوب نباشه یه جوری تیکه میندازه تا یه هفته دق کنی چطوری میتونه اینطوری باشه

حالا من جفتم پایینه قبلا بمن گفته بود سونو اصلا نرفته سر بچه هاش حالا امروز اومدخونمون گفت منم جفتم پایین بود.

اخه دلیل نداره دروغ بگه 

من از وقتی باردار شدم خیلی خودمو جم کردم ک مشکلی برام پیش نیاد از ناحیش

منظورشو نفهمیدم

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وااای که چقدر به چیزای بی اهمیت چرت اهمیت میدی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

طفلی حالا خاسته ب تو امیدواری بده چرا میخای حاشیه بسازی .مادرسوهرا جرات ندارن یه حرف ب عروسا بزنن سریع میاد تو سایت.یکم ب خودتون بیاید شمام یه روز مادرسوهر میشید بترسید از روزی ک یکی مثه خودتون گیرتون بیاد😀ستاد مبارزه با عروسای بدجنس

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

شاید خواسته بهت طعنه بزنه بگه بابا جمع کن خودتو مسخره کردی هی جفتم پایینه شورشو در اوردی بسه دیگه یا شایدم واقعا. ججفتش پایین بوده خواسته دلداریت بده ولی به منظور نگیر منظوری نداشته

2706