1421
1389
عنوان

من نفهمیدم کسی میفهمه

212 بازدید | 19 پست

مادر شوهرم بی منظور حرف نمیزنه اگه با طرف خوب باشه ک هیچ اگرم خوب نباشه یه جوری تیکه میندازه تا یه هفته دق کنی چطوری میتونه اینطوری باشه

حالا من جفتم پایینه قبلا بمن گفته بود سونو اصلا نرفته سر بچه هاش حالا امروز اومدخونمون گفت منم جفتم پایین بود.

اخه دلیل نداره دروغ بگه 

من از وقتی باردار شدم خیلی خودمو جم کردم ک مشکلی برام پیش نیاد از ناحیش

منظورشو نفهمیدم

پسر گلم منتظر روزی ام که با اومدنت همه ی غصه هامو فراموش کنم و خدا به خاطر دل کوچیک توام که شده مامانتو خوب کنه.دوست دارم از ته دلم مهربونم.علی کوچولوی مامانت

فکر نکنم منظوری داشته از حرفش

الهی امروز برایت همان روزی باشد که می خواهی، همان هایی را ببینی که دوستشان داری، همان حرف هایی را بشنوی که دلت می خواهد، و همه چیز، همان جوری پیش برود که آرزویش را داری. خوشبختی برای هر کس تعریف ویژه ای دارد، من خوشبختی به سبک خودت را برای تو آرزو دارم...

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

والا مام نفهمیدیم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

وااای که چقدر به چیزای بی اهمیت چرت اهمیت میدی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ینی میخاسته بمن امیدواری بده  😁😁😁

منو این همه خوشبختی

محاله

محاله

محاله

پسر گلم منتظر روزی ام که با اومدنت همه ی غصه هامو فراموش کنم و خدا به خاطر دل کوچیک توام که شده مامانتو خوب کنه.دوست دارم از ته دلم مهربونم.علی کوچولوی مامانت
1376

طفلی حالا خاسته ب تو امیدواری بده چرا میخای حاشیه بسازی .مادرسوهرا جرات ندارن یه حرف ب عروسا بزنن سریع میاد تو سایت.یکم ب خودتون بیاید شمام یه روز مادرسوهر میشید بترسید از روزی ک یکی مثه خودتون گیرتون بیاد😀ستاد مبارزه با عروسای بدجنس

من لایق بهترینام

اگه مادرشوهر منو داشتین که قشنگ بهم فحش میداد و تهدیدم میکرد و هرچی از دهنش در میومد میگفت چیکار میکردین

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

شاید خواسته بهت طعنه بزنه بگه بابا جمع کن خودتو مسخره کردی هی جفتم پایینه شورشو در اوردی بسه دیگه یا شایدم واقعا. ججفتش پایین بوده خواسته دلداریت بده ولی به منظور نگیر منظوری نداشته

1387
چرا بهش گفتی جفتت پایینه؟

بچه بیشتر پیش باباشه نمیتونست حلاجی کنه چرا انقدر پسرش هواموداره

بهت تبریک میگم.مادر شوهرت باهات همدردی کرده تو از عروسای خوش شانسی😂😂😂

میگن صداقت بالاترین سیاسته منم گفتم خالم زایمان زودس داشت تـو هفت ماهگی میترسم

آخه این ناراحتی داره،،باهات همنوایی کرده

خدا را شکر

خدا را شکر

1339