2737
2734
عنوان

شماها خواب ندارید؟؟؟؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

429 بازدید | 88 پست

جدی واسم‌سوال شده ببینم برای چی ساعت ۳ نصف شب شماها بیدارید خداوکیلی؟؟؟؟

حالا اگه منو بپرسید چون تاحالا کار داشتم دیگه واسه سحر خواب میمونم ناچاراً نشستم تا سحر بشه

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍

من چون عادت دارم کارامو همشو شب تاصبح انجام بدهم واسه همین خواب ندارم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ماه رمضان خابم بهم ریخته لامصب 😣😣😣

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
کلا همینم عادت کردم

همیشه؟؟؟؟

حالا من فقط ماه رمضون این مدلیم،شب تا سحر بیدار،صب تا ظهر خواب😐

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍

خب بقیه هم مثله شما

البته من خوابم چرخیده کلا😆

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

خخخ شاید ماهم همین دردو داریم یا شاید از بس تو طول روز خوابیدیم الان خوابمون نمیبره!!!(از عوارض روزه استرس نداشتن برای درست کردن نهار و در نتیجه خوابیدن تا لنگ ظهر!!)

شُکــر..واسه هرچی که دادی،هر چی ندادی...شُکــر 

واسه سحره بخوابم دیگع بابمبم بیدارتمیشم 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
تو ماه رمضان خابم بهم ریخته لامصب 😣😣😣

دقیقا👌منم

2706