2737
2734
عنوان

خرابکاری هایی که هیچکس نفهمید😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10910 بازدید | 248 پست
بچه بودم قورباغه هارو میگرفتم مینداختم تو قوطی کنسرو روشون اب میریختم بعدش مینداختم رو آتیش قشنگ کبا ...

واااای😨😨😨😨😨

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه بگم طردم میکنید😂😂😂 بچمو تازه از پوشک گرفته بودم با جاریام خونه مادرشوهرم بودیم بعد پسرم ...

خخخخخ🤣

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
2728

یه بارم معلممون دعوام کرد خیلی بداخلاق و بد دهن بود بمن گف برو برام چایی بیار منم تف کردم توش با انگشتم هم زدم رفتم دادم بهش اونم با یه ژست خاصی لب پنجره چایی میخورد😂😂😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

یه بارم از یکی از بچه های مدرسه خیییلی بدم میومد شب کلی ادامس گذاشتم تو کیفم فرداش تو مدرسه هی خوردم و دادم ب دوستام و زنگ تفریح کلی ادامس چسبوندیم ب برگه کتابش. زنگ بعد اومد کتابو باز کنه بخونه به ۸۰۰ قسمت تقسیم شد برگه ها😂😂😂😂😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2738

تازه الانم خونه مادرشوهرم خرابکاری کنم قایم میکنم🤣🤣 یه سری مادرشوهرم گفت یخجال دوغ هست بریز تو پارچ بیار منم رفتم یه دوغ با شیرو قاطی ریختم نخوندم ک شیره هرکی خورد گفت وای خرابه وای خرابه صداشو در نیاوردم گفتم حتما تاریخش گزشته 😰😰

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
بچه بودم قورباغه هارو میگرفتم مینداختم تو قوطی کنسرو روشون اب میریختم بعدش مینداختم رو آتیش قشنگ کبا ...

واااایییی چجوری میگرفتیشون من قورباغه رو توی صد کیلومتریم ببینم میمیرم از ترس

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
یه بارم یه کلیپی دیدم که یه زنه اهنگ میخوند لب استخر و کلی میوه و شیرینی پخش میکردن اینور اونور منم ...

همون ک خارجکی میخوند؟

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.

دوستم تعریف میکرد که داشتم شله زرد درست میکردم. بجای اینکه زعفرون بریزم توش عرق نعنا ریختم😅😅😅 (زعفرون آب کرده تو یخچال داشتن که شیشه اش هم با شیشه عرق نعنا یه شکل بوده) خلاصه گفت مامانم فقط از خونه پرتم نکرده بیرون

خدایا شکرت برای همه چی❤️
2706