2726
عنوان

بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 54 پست
بس برو عزیزم حتما الان یادم افتاد که دخترخاله همسرمم میگفت رفتم چله مو برید دعا نویس باردارشدم..اون ...

اونم به خاطر سقطش رفته

من باراول سقط کردم دعا نویس گفته بود نرفتم دوباره پرسیدن گفته

بعد گفته تو طالعش ۱۱ تا بچه هست دوتاش سقط شده

نه اگه بلند باشه و سفت ؛ تو سختترین شرایط و اوضاع هم چیزی نمیشه جاری من باردار بود باهم رفتیم خرید. ...

خواهر منم تو بارداریش برای بچه اولش میگه فرش بلند کردم کمر درد شدید گرفتم هیچی نشد بره دومی هم اولی رو بقل میکرد بچه اش ۱۵ کیلو بود هیچی نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طول سرویکسم همیشه خوب بود بره بعضیا مادرزادی کوتاهه بره من بعدا کوتاه میشه شاید دهانه رحمم شله و ...

ببین یه دکتر خیلی خوب پیدا کن.تحت نظرش باش از قبل بارداری..احتمالا همون دهانه رحمت شله.فکرکنم یه امپول داره که باید بزنی هر هفته تو بارداریت

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2728
ببین یه دکتر خیلی خوب پیدا کن.تحت نظرش باش از قبل بارداری..احتمالا همون دهانه رحمت شله.فکرکنم یه امپ ...

آره میدونم پرولوتون ولی میگن سرکلاژم صد در صد نیست

دکتر سهیلا عارفی هم خوبه یکی گفت صدیقه حنطوش زاده خوبه

خواهرشوهرم هم بره دومی بچه اولیش ۱۵ کیلو بود بلند کرد هیچی نشد خداروشکر بره خواهر و خواهرشوهرم چیزی ...

اره .به بلندکردن جسم سنگین نیست .نه اینکه استراحت مطلق باشی 

آره میدونم پرولوتون ولی میگن سرکلاژم صد در صد نیست دکتر سهیلا عارفی هم خوبه یکی گفت صدیقه حنطوش ...

ببین تو دیگه باید با انرژی مثبت و دید مثبت بری واسه شروع بارداری..اصلا به خودت انرژی منفی نده.بگو میشه.اون خاطرات روهم فراموش کن.

جفتشون خوبن.اگه تونستی جفتشم برو .ببین با کدوم حالت بهتره..بااون ادامه بده

عزیزم من بره اولی گفتم شاید از اونه ولی به این فکر کردم که خواهرم انقدر سنگین برداشته چرا هیچی نشده شاید دهانه رحمم شله وگرنه ۸ کیلو چیه بره اولی کیسه آبم اومده بود تو واژنم فکر کنم قبلشم کارکردم و اینا بچه اومده بود پایین تو سرویکسم بعد که بار بلند کردم اومد تو واژنم کیسه آبم 

باردوم به دکترم گفتم  دهانه رحمم شاید شله گفت نه هیچی نیست هیچی نمیشه خیالت راحت 

بعدش بره دومی یادمه ۱۰ هفته بودم پسر خواهرشوهرم دوماه و نیمه بود تپل ده کیلو بود بقلش کردم یه دقیقه اینا 

هیچی نشد بعد گفتم پس چرا ۳ ماهه اول هیچی نشد حتما دهانه رحمم شله 

ببین تو دیگه باید با انرژی مثبت و دید مثبت بری واسه شروع بارداری..اصلا به خودت انرژی منفی نده.بگو می ...

خیلی سخته بچه هام ۴ ماه به بالا بودن اولی دختر دومی پسر ، روح داشتن ، چند روز پیش یه شماره هست پیامک سوالات شرعی پیام دادم که میشه چون سقط کردم و روح داشتن برای شادی روحشون صلوات و فاتحه بفرستم گفت میشه از اونموقع صلوات براشون میفرستم خیلی عذاب کشیدم اگه بدونی اطرافیان چی بهم گفتن خدا جوابشون رو بده 

عزیزم من بره اولی گفتم شاید از اونه ولی به این فکر کردم که خواهرم انقدر سنگین برداشته چرا هیچی نشده ...

الهی بگردم

سرکلاژ کنی و استراحت داشته باشی دیگه این اتفاق ها تکرار نمیشه..

خیلی سخته بچه هام ۴ ماه به بالا بودن اولی دختر دومی پسر ، روح داشتن ، چند روز پیش یه شماره هست پیامک ...

الانم یادش افتادم گریه ام اومد 

ممنون که جوابمو دادی انشاالله به آرزوهات برسی

2706