2733
2734
عنوان

چ وضعشه همش تایپیک خیانتتتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 114 پست
اخه چون کسی اونارو نمیشناسه قرار نیست هر شرو وری که به ذهنشون رسید اینجا بگن شاید یکی باور کنه و زند ...

خب  دیگه این چیزا ک برا اونا مهم نیست ببین در امد همسرم نباید برای کسی ک از زندگی خودش خبر داره مهم باشه.من نوعی اگه وارد این مباحث نشم اون کسی ک این تایپیکارو میزنه شاخ نمیشع

وای خدایی اینقد از این چیزا میان میگن ک ددره عادی میشه بحثش

واسه اینکه عادی بشه درموردش تاپبک میزنن 

بعد کاربرای ساده هم باور میکنن که استارتر دتره درددل میکنه😊

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا یلدا خیانت کرده بهش همسرش.دیگه یا میتونه ببخشع یا نه.دیکه این همه جنایی کردن نداره یکی میکه شوع ...

راه کار یاد میدن بهش

واقعا یکی خیلی بهش کمک کرد حتی زنگ زد به وکیل

ببرِ مازرون 🐯😂
2731
راه کار یاد میدن بهش واقعا یکی خیلی بهش کمک کرد حتی زنگ زد به وکیل

خوب اکه واقعا این مشکل براش میش اومده خودش باید ب خودش کمک کنه ن کسی دیگه.مثلا وکیل ج میخوا  بکنه.ایشون میزفت راست و حسینی ب شوهرش میکفت ک فهنیده اونم دلیلش ک میاورد یا میتونست ببخشه یا نه میرفت و کارا طلاق ب راحتی هم میتونست از ویس و اینا استفاده کنه.الن ک جارش زده بنطرت شوهرش چیزی برا ازدست دا ن داره ک بترسه و طلاقش بده

خوب اکه واقعا این مشکل براش میش اومده خودش باید ب خودش کمک کنه ن کسی دیگه.مثلا وکیل ج میخوا  بک ...

به نظر من تو خیلی از خیانتها شاید خانم اگه بیشتر از اقا مقصر نباشه کمتر نیست البته بعضی از مردا که تنوع طلبن اون بحسش فرق میکنه چه خانم و چه اقا باید نیازهای همدیگرو رفع کنن تا کار به خیانت نکشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
خوب دیگه دیدن اینجا مخاطب زیاد داره واسه همین روش مانور میدن!!!  بخدا یه سرچ بکن تاپیکای قد ...

وای دقیقا چقد مفید چقد دلسوزانه وباحوصله جواب میدادن و راهنمایی میکردن من هروقت سرچ کردم برا مطلبی داخل گوگل.همه تاپیکای قدیمی نی نی سایت بالا اومدو ب درد خورد .شاید عنوان ساده بود ولی چند صفحه راهنمایی میکردن ن بحث ن دعوا.الان ی عنوان ساده نهایت 1صفحه بشه

2738

من برم بخوابم دیگه.فقط یک خواهش از تمام کسای ک میان و این تایپیک و میخونن دارم زیاد خودشون و درگیر این تایپیکا خیانت نکنن.و اینکه از این جور تایپیکا نزنن ک زیاد شدنش باعث عادی شدنش میشه چ بسا با حرفاتون زندگیا از هم پاشیده بشه.مرسی از همتون واقعا شب همی خوش

بچه ها کسی ارکوپال مارک( پارس اوپال انگلیس) خریده راضی بوده

خخخخخخ من نخریدم متاسفانه کل وسایلم برا جهازمع ک برا هفت سال پیشه.بخاطر مستاجری و بپه کوچیک داشتن فعلا قصد تعویض ندارم

به نظر من تو خیلی از خیانتها شاید خانم اگه بیشتر از اقا مقصر نباشه کمتر نیست البته بعضی از مردا که ت ...

بله درسته و مشاوره دادن ب ین افراد کار هر کسی نیست راه داره اونم مشاوره هستش

همین جریان خیانت شوهر یلدا

یعنی اگه من بودم عمرا تاپیک نمیزدم

اونم چی؟؟ چهار پنج بار تامیک میزد

چه دلی داشت

ادم تو این شرایط واقعا حالش افتضاح میشه

من خودمو میزارم جاش فک کنم او لحطات ازتمام ادما حالم بهم بخوره اصلا نمیتونم گوشی رو دستم بگیرم

و ترجیح میدم جایی بزارمش که چشمم بهش نیفته والا

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
خوب دیگه دیدن اینجا مخاطب زیاد داره واسه همین روش مانور میدن!!!  بخدا یه سرچ بکن تاپیکای قد ...

اره دقیقا من هفت سال میش با یک کاربری دیگه عصو بودم چقد محیطش خ ب بود و اموزنده بخاطر بارداری بودم دوستای پیدا کردم ک بعد  هفت سال از مجازی ب واقعی تبدیل شدن و ارتباط داریم خانوادگی

2706