2733
2734
عنوان

مرد بد چشم یا ه ی ز

| مشاهده متن کامل بحث + 1508 بازدید | 102 پست
والا من به شخصه مرد لخت واسم جذابه و از دیدن اندام همسرم لذت میبرم . اصلا بازوهاش واسم تحریک کننده س ...

اندام ورزشکار جذابه اما ت حری ک نمیکنه .اگر شما با دیدن همسرت ت حر یک میشی بخاطر علاقهای که بهش داری.زن اولین نیازش عشقه.تا بتونه ارتباط زناشویی خوبی برقرار کنه

خیلی نگاهتون جنسیته.

نگاه من نیست نگاه دخترای دریده و مردای هیز اینطوریه فکر میکنی پس برا چی برا مرد عشوه میان در صورتی که زنش کنارشه مرده هم حتما بی دلیل نگاه میکنه نه بابا همه مشکلات سر همین دوتا تیکه گوشت بی صاحبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من به شخصه مرد لخت واسم جذابه و از دیدن اندام همسرم لذت میبرم . اصلا بازوهاش واسم تحریک کننده س ...

زن کنترل بیشتری داره بخاطر اینکه اندام تناسلیش داخل بدنشه و توانایی کنترلش راحتتره .مرد بیرونه و سخت کنترل میشه.

اگه مردا با دیدن یه زن هورمون های جنسیتی شون ترشح میشد اینقدر مرد سرد مزاج نداشتیم و اینقدر زوج ها ا ...

بله اما اواین چیزی ک مرد و از زن سرد میکنه رابطه عاطفی هست که کمرنگ بشه.رابطه عاطفی مرد به چند دلیل سرد میشه اولیش خودارضاییه.دومیشه هیزی سومیش نداشتن لطافت زدن و چهارمیش جریحه دار شدن غرور مرد.در این صورت مرد سرد میشه.اما نسبت به زن توی خیابون فقط بعنوان هوس نگاه میکنه نه عشق که بخواد ازش سرد بشه

2731
اگه مردا با دیدن یه زن هورمون های جنسیتی شون ترشح میشد اینقدر مرد سرد مزاج نداشتیم و اینقدر زوج ها ا ...

خب هستن زنایی هم که سرد مزاج باشن به شوهرا رسیدگی نمیکنن شوهرا هم یا از زن سرد میشن یا همیشه زده تو چشماشون ولی اصل مطلب حیا از تو جامعه رفته دخترا دیگه دریده شدن نگاه به خودتون نکنید هستن دخترا و زنایی که فقط برا رابطه با پسر یا حتی مردای متاهل رفیق میشن و از زن و زندگی سردشون میکنن با یه عالم عشوه و ناز چوسکی

من نگفتم اندام تناسلیش رو کنترل کنه گفتم نگاهشو کنترل کنه اینقدر سخته؟!!! اینجور که شما از آقایون بر ...

خانم عزیز یه حرفی میزنی ک اصلا در عقل نمیگنجه.مردا حیوون نیستن که برداشت من این باشه اما اگر در جریان باشید مغز فرمان اصلی رو ب اندام میده.احساسات و غدد ترشح هورمون مغزه.که با دیدن محرک شروع ب فعالیت میکنه.حالا یکی خودش رو کنترل میکنه و حواس خودش و به چیز دیگه ای معطوف میکنه یکی به خطا میره

شما فرض کنید ی زن خودشو کرده تو کارتن یخچال، فقط دوتا سوراخ برا چشاش جا گذاشته، بعضی لز مریض ها ب او ...

شما نمیخوای قبول کنی زن اگه حیا داشته باشه زیباییهاشو به نمایش نزاره که مرد نگاه کنه بفهمه زنش فلان زیبایی را نداره پس از زن و زندگیش سرد نمیشه همش مقصر زنا هستن

2738
بحث حیا از حجاب و پوشش جداست. کاملا موافقم حیا خیلی توی جامعه کم شده.

دختره مانتو پوشیده چسبون تازه یه عکسم  چاپ شده در ک و ن ش خب به نظرت برای چی اینو میپوشه اگه منظوری نداشت اصلا به خودش اجازه نمیداد میدان چشم چرونیا باز کنه یا مانتو میپوشه جلوباز فقط یه دکمه وسط دوتا سینش خورده زیرشم فقط یه سوتین پوشیده شلوارم که وضعیتشو میدونید روسری هم که خداروشکر همیشه برا وسط سره جلو و عقبش پارچه کم بوده منظورش چیه از این پوشش؟

نمی دونم ولی قطعا، همه قصدشون از این نوع پوشش بی حیایی یا جلب توجه دیگرون نیست، خیلی ها واسه دل خودش ...

پس چون حق انتخاب ندارن باید عقده هاشونا تو خیابونا خالی کنن که جلب توجه کنن به خدا ما فقط اسممون بچه مسلمونه به خودیو غریبه مردو زنمون رحم نمیکنیم

اخه شوهر منم چند روز پیش چشمش افتاد تویه ماشین یه دختره بود بعد رو کرد به منو نوچ نوچ کرد گفتم نگاه ...

😑😑بخوابون دهنش😓

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
خخخ نه مردا فرق دارن یه کم تحقیق کن کوچیک و بزرگه😅😅😅😅

اونجوری فکر کنی که زنا هم فرق دارن من منظورم ماهیتش بود 

همشون از یه دستورتبعیت میکنن انگاریه جور برنامه ریزی شدن