2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یبار پریدم بزنمش..چنان دستم فشار داد تا ۱هفته جا دستش مونده رو دستم بعدم گفت خوبه زورت نمیرسع بهم وگرنه سایبده بودی منو🤣🤣از وفتی دیدم زورم نمیرسه بهش باهم دوستیم☺

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
من یبار پریدم بزنمش..چنان دستم فشار داد تا ۱هفته جا دستش مونده رو دستم بعدم گفت خوبه زورت نمیرسع بهم ...

من میخوام باهاش دوس بشم ولی اون که به آرزوش میرسه تاز ه یاد دشمنیاش می افته

2728
من میخوام باهاش دوس بشم ولی اون که به آرزوش میرسه تاز ه یاد دشمنیاش می افته

بنوعی باید قلقش دستت بیاد خرش کنی

بنوعی باید قلقش دستت بیاد خرش کنی

این از نوع بی قلقه فقط خدا میدونه من چی میگم خودش میگه خوشگلترینی زنی هستی که دیدم همیشه خونم تمیزه همیشه سعی میکنم ارایش ملایم داشته باشم نمیداره هیجا برم تنهایی تا حالا بهش تو نگفتم 4 سال بیکار بود با بی پولیش ساختم ولی هروز وحشی تر از دیروز

خوشبحالت مال من مثل سگ هاره الانم تو قفسش خوابیده 

وای خدا صبرت بده 😑 بهش رو نده، یه بار که زدت به بزرگترا بگو یا الم شنگه به پا کن که حدش بیاد دستش 🙄

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
این از نوع بی قلقه فقط خدا میدونه من چی میگم خودش میگه خوشگلترینی زنی هستی که دیدم همیشه خونم تمیزه ...

بنطرم رویتو عوض کن...مدتی خونه تمیز نکن خودتم ژولی پولی باش قدر نمیدونن هار میشن...من شام زیاد درست نمیکنم  برا خونه هم خودم نمکشم  برق بزنه...توماه یبار سام میپزم اونم چیزی ک‌اون دوس داره..میاد خونه اینقد به به چه چه میکنه تازه ذوقم میکنه..بخودت برس خودت پیبینی ک‌ چچورب عوض مبشه