2410
2553
من هر موقع اعصابم خورد میشه میزنمش. ی بارم خیلی عصبیم کرد خفش کردم نفسش که بند اومد ولش کردم. اصلا ز ...

شوهرمن که یه وحشیه تمام عیار ولی امشب تو اوج عصبانیت پامو بوسید 😨😨😨

ی بار به مامانم میگفت من از دست این امنیت جانی ندارم😅😅😅😅

دقیقا😂😂یه بار با بامبو زدمش چوبش شکست 

پریشب هی گفتم بگو غلط کردم میگفت غلط کرد منم تا میتونستم با سیخ زدمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هر موقع اعصابم خورد میشه میزنمش. ی بارم خیلی عصبیم کرد خفش کردم نفسش که بند اومد ولش کردم. اصلا ز ...

این خفه کردنه از همه بیشتر حال میده آی دلم میخواد خفش کنم

😐😐😐😐اعتراف میگن شما از من هم ورپریده تری.استاد منو به شاگردی بپذیر😶

😅😅😅😅😅من اوایل اینجوری نبودم دو سه بار از دستش کتک خوردم بعدش خیلی عصبی شدم دو ساله دارم میزنمش سیاه و کبودش میکنم بدبختم هیچی نمیشه ولی هنوز دلم خنک نشده و عوض اون دوسه بار درنیومده

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
2720
شوهرمن که یه وحشیه تمام عیار ولی امشب تو اوج عصبانیت پامو بوسید 😨😨😨

اگه زدت زنگ بزن ۱۲۳ پلیس خانوم و آقا میاد گزارش مینویسه عکس برداری میکنن از همسایه ها شهادت میگیرن حال شوهرت سر جاش میاد گوشت قربانی گیر آورده😡

دقیقا😂😂یه بار با بامبو زدمش چوبش شکست  پریشب هی گفتم بگو غلط کردم میگفت غلط کرد منم تا میتون ...

خخخخخخ عین من

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
این خفه کردنه از همه بیشتر حال میده آی دلم میخواد خفش کنم

وای من از ترس مردم نفسش کلا رفت ولش کردم گفتم غلط کردم نفسش اومد بالا

2714
نه اصلا دست بزن نداره. یه بار تو این دو سال و نیم خیلی عصبانی شد بازوهامو گرفت تکونم داد، انقدر ترسی ...

خوش به حالتون واقعن باید دست همچین مردی رو بوسیدالبته خودتا

خوش به حالتون واقعن باید دست همچین مردی رو بوسیدالبته خودتا

😅😅

والا از وفتی اومدم نینی سایت یه چیزایی از مردا میشنوم که روز به روز بیشتر قدرش میاد دستم 😂😐

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
منم تو شوخی میزنم کبود میشه عجیب حال میده😁

خیلییییییی احساس میکنم هرچی انرژی منفیه خالی میشه از وجودم

2706