2726

من سوره حصرت یوسف خوندم رو سیب قرمز خوردم ۳ .۴باری پسر خیلی خوشگل ناز شده😍

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم یه نوزاد سه ماهه دارم تو ماه آخر روی ده تا سیب قرمز سوره یوسف خوندم و هر روز یکیشو خورم الان دخترم سرخ و سفیده با اینکه خودم و شوهرم و پسرم سبزه ایم

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
2728
چجوری باید رو سیب خوند عزیزم مثلا یبار بخونم رو یه سیب بخورم 

همه رو باهم تویه ظرف چیدم وفقط یه بار خوندم

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
حتما باید خودمون بحونیم نمیشه صدای ضبط شده بزاریم

خودتون بخونی بهتر 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
همه رو باهم تویه ظرف چیدم وفقط یه بار خوندم

من هر ایه ک تمام میسد فوت نیکردم ب سیب حس میکردم تاثیرش بیشتر 😅

مداوت در خوندن سوره توحید،مادر سوره رو بخونه هی بادستش بکشه رو شکمش،

خوندن سوره یوسف بر سیب قرمز و مادر بخورد،

خوردن به خیلی تاثیر داره،

ناشتا انار یا رب انار جنین زیبامیکنه،

خوردن عرق رازیانه و بادیان و کاسنی چشم های بچه رو درشت و پوست جنین روشن میکنه

تخم مرغ دو زده چشم بچه رو روشن میکنه،

استحمام زیاد مادر موهای جنین را روشن میکنه،

خوندن مداوم نمازشب و قران در طول بارداری بچه رو زیبا میکنه،حتی اگه خودتون نمیتونید قران بخوانید براش صدای قرانو بزارید،

شنبلیله مو بچه رو زیاد میکنه،

خیلی چیزای دیگه روهم میدونستم ک اطرافیان انجام داده بودنو تاثیر داشت اما الان یادم نمیاد

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...