2703
2553
عنوان

دیروز رفتم خرید دختر فروشنده 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 21 پست

تربیت غلط بی توجهی والدین باعث همچین مشکلاتی میشع متاسفانه. حیف واقعا

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم خیلی باز فکر میکنم ولی واقعا داشتن رابطه تو این سن کم خیلی فاجعه است اونم بدون محافظت اگه مر ...

وای تو این سن غلطه. هنوز به درک درستی نرسیده وخیلی اسیب میبینه قطعا

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
چی بگم اصلا چرا باید تو این سن کم کار کنن خیلی کوچیک بود  

بابا  جاهای دیگه دنیا کشور های با پدر مادر حتی از 15 سالگی بچه ها یه سری کارای پاره وقت انجام میدن و این جزو اموزششون حساب میشه 

بارداری تو سن پایین مشکلی هستش که تو جهان اولی ها هم باهاشون درگیرن کاریش هم نمیشه کرد فقط باید سطح اموزش رو برد بالا با این گسترش روابطی که میبینیم

البته بارداری و روابط خارج چهارچوب و غییر ایمن رو تایید نمیکنم و ازدواج زیر 20 هم توصیه نمیکنم

اینم بگم کار به واسطه فقر و بیگاری رو هم تایید نمیکنم که از بعضی دخترا بابت بیپولی میکشن 

2720

من فکر میکنم یکی از دلایلش اعتماد به نفس کاذبی که از فضای مجازی میگیرن و فکر میکنم اگر تو سن کم رل بزنن و رابطه داشته باشن خیلی شاخن جالب اینجاست اکثرا هم با مردای سن بالا هستن تا دلتون بخواد دختر شانزده هفده ساله دیدم با پسر بیست و هفت هشت ساله یا حتی سی ساله بوده

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم