2733
2734
عنوان

حق طلاق....

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 68 پست
من دارم رفتیم دفترخونه ثبت اسناد رسمی کپی هم از صفحات شناسنامه وعقد نامه میخاد وباید بگید وکالت بدون ...

بله وکالت باید باشه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم رفتیم دفترخونه ثبت اسناد رسمی کپی هم از صفحات شناسنامه وعقد نامه میخاد وباید بگید وکالت بدون ...

یعنی بریم دفتر ثبت اسناد؟

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2728
حق طلاق برا چی میخای؟ نگیری بهتره

چرا نگیرم؟؟

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
چرا بهتره ؟ 

برای اینکه اگه مشکلی پیش بیاد نری طلاق بگیری شوهر پررو تر میشه

ولی وقتی نداشته باشی میتونی نق بزنی غر بزنی که طلاق میخای و مثلا اون نمیده

حق طلاق برا وقتیه که مثلا خیانت دیدی

میخوای طلاق بگیری

به جای طلاق حق طلاق میگیری که مثلا یه مهلت دیگه بعش داده باشی

با همسرت برو یه دفتر خونه اسناد رسمی. مدرک خاصی هم نمیخواد یادم نیست درست. شناسنامه و کارت ملی و شای ...

پس با محضر کار نداره درسته؟

با دوتا وکیل که بهتره خانم باشن مشورت کن و تو نت سرچ کن

حواست باشه وکالت حق طلاق بلاعزل باشه وگرنه هروقت شوهر بخواد میتونه باطلش کنه

این نکته رو هم مطمئن شو که توش دزج بشه؛ زوج به زوجه وکالت بلاعزل با حق توکیل به غیر می‌دهد که زن در هر زمان و تحت هر شرایطی اختیار داشته باشد خود را به هر نوع طلاق و به هر طریق اعم از گرفتن یا بخشش مهریه مطلقه کنددرغیراینصورت داشتن حق طلاق و نداشتنش فرقی نمیکنه چون باید ثابت بشه که شوهرمشکلی داره یا شروط تو عقدنامه رو رعایت نکرده

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
2738
برای اینکه اگه مشکلی پیش بیاد نری طلاق بگیری شوهر پررو تر میشه ولی وقتی نداشته باشی میتونی نق بزنی ...

اینا رو درست میگه من حق طلاقمو پارسال گرفتم چند ماه پیش با شوهرم دعوام شد گفت طلاقتو که پیش پیش گرفتی گمشو برو خونه بابات حالا تا قبل اون هروقت میگفتم طلاق میگفت بشین تا طلاقت بدم

برای اینکه اگه مشکلی پیش بیاد نری طلاق بگیری شوهر پررو تر میشه ولی وقتی نداشته باشی میتونی نق بزنی ...

ترجیح میدم الآن که رابطه مون خوبه حق طلاق دستم باشه و رااااااحت باشم

تا اینکه بعدآ با بچه مشکلی پیش بیاد بدوم دنبالش بیا طلاقم بده مهریه نمیخوام و بچه رو اسباب باج کنه

جنگ اول به از صلح آخر

خانومای درگیر طلاق رو ندیدی از زندگی سیرشون کردن؟!

با دوتا وکیل که بهتره خانم باشن مشورت کن و تو نت سرچ کن حواست باشه وکالت حق طلاق بلاعزل باشه وگرنه ...

واییییی

اینو که گفتی قاطی کردم!

وکیل نمیتونم بگیرم

اینا رو درست میگه من حق طلاقمو پارسال گرفتم چند ماه پیش با شوهرم دعوام شد گفت طلاقتو که پیش پیش گرفت ...

دیگه انقد اسم طلاق آوردی لُس شده براش

شما تازه از قرن ۱۹ اومدی ؟ 

چرا تا یه چیزی شد بگم طلاق بعد نرم طلاق بگیرم ؟ چرا غر بزنم نق بزنم بگم طلاق میخوام بعد اون مثلا طلاقم نده ؟ 

عزیزم من بلدم چطور بدون اینکه بگم طلاق میخوام مطالباتمو پیگیری کنم . 

خیانت هم ببینم مهلت نمیدم قفل  درو عوض میکنم ،طلاق نامه رو هم با پونز میزنم پشت در که برداره بره به سلامت . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
ترجیح میدم الآن که رابطه مون خوبه حق طلاق دستم باشه و رااااااحت باشم تا اینکه بعدآ با بچه مشکلی پیش ...

من دارم ولی پشیمونم

زن تو زندکی تا تقی به توقی میخوره میگه طلاق

حقشو داشته باشی یکم سبک میشی

خدا نکنه زندگیت به جایی برسه که بخوای طلاق بگیری

ولی دیگه مردها راحت طلاق میدن نیازی به بدوبدو نیست

2706