2726
عنوان

از دست پسرم روانی شدم

686 بازدید | 27 پست

ده سالشه از پسرای هم سن و سالش خوشش نمیاد یا با دخترا بازی میکنه یا بچه های مثلا یه سال دو سال کوچیکتر اعصابم بهم میریزه یا میشینه پیش منو دوستام 

از بچگی هر جا میرفتم با خودم میبردمش انگار وابسته من و دنیای مونث شده اصلا از فوتبال و اکتیو بودن پسرا خوشش نمیاد یا تنها بازی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داداش منم همینجوری بود چون باپدرم توی محیط های مردونه نرفته بود

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

خب با دخترا بیشتر حال میکنه منم فقط با پسرا بازی میکردم روحیات پسرونه داشتم تازه بابام واسم تفنگ میخرید الان ببین چقدر خانم و موقر شدم😁😁😁

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ما تو فاميل يكي داريم دختره دقيقا برعكس پسر شما يعني از بچگي فقط با پسرا بازي ميكرد و اسباب بازي فقط توپ و ماشين مي خريد و لباساي پسرونه دوست داشت اگه مامانش دامن تنش ميكرد انقدر گريه ميكرد تا در بياره

2706