2737
2734
نمیدونم چرا ولی دلم میخاد این حقو بهم بدین ک توی این ۹ سال حق چند ماه چت کردن باهاشو داشته باشم درست ...

ممکنه ناراحت بشی از حرفم ولی فک کن شوهرت قبل تو عاشق یکی بوده والان بعد چند سال زندگی مشترک باهاش رابطه داره بهش فکر میکنه وحسرت میخوره وجدانا خوب فکر کن چه حالی بهت دست میده ؟بهش حق میدی که برای عشق ممنوعش گریه کنه؟

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میگم ک قانعت کنم ک کمکت کنم ک باخودت ببینی چندچندی شاید یه روزی یه جایی این حرفای من ب کارت بیاد

من همه ی اینارو فهمیدم ک الان باهاش حرف نمیزنم مشکل من  این نیست ک بخان باهاش حرف بزنم یا نه مشکل من نارویی ک خوردمه چرا خودتونو میزنید ب اون راه  بابا ما هم ادمیم همه چی هم حالیمونه.مشکل من اینه چرا الان باید میفهمیدم چرا اصلا باید از کسی ک مثل خاهرم بود مسیر زندگیم عوض شده حتی این کار دخترخالم باعث شد زندگی الانم خراب شه بابا برید بخونید بعد نظر بدین

2731
من اگه جای تو بودم فکر بچه رو هم نمیکردم اول بشین دلتو یه دل کن یا همه چیو فراموش کن یا طلاق بگیر

یه ماهه تصمیم دارم فراموش کنم همه چیو من تصمیمو گرفتم ولی ی زمان نیاز داره ۹ سال زمان کمی نبوده دوست من

بشین واژه خیانت برای خودت معنی کن بفهمی معنیش چیه چون خیلی کارخیلی بدی داری درحق شریک زندگیت انجام میدی گرماوسرما جون میکنه کارمیکنه زندگی میسازه ب اینده باشما فکرمیکنه خانمش جای دیگه ب فکرکس دیگه ست خیلی بد من میگم ک باخودت هی تکرار کنی من متعهدی من مسئولم من باخواسته خودم وارد این زندگی شدم اون اقا اگر یه جومردونگی تووجودش بودنمیومد بایه خانم شوهردار چندین ماه حرف بزنه با دل طرف بازی کنه حس خاموش طرف روشن کنه دست ودل شمارو اززندگی سردکنه اون اگرواقعا شمارودوست داشت خانواده اش واسش دنباله زن نمیگشتن ب ازدواج فکرنمیکردمرد به شوهرت میگن ن این نامرد خونه خراب کن ازخدامیخوام خدا ب زمین گرمش بزنه هیچم خوشبختش نکنه انشاالله زنش ناپاک باشه ن یه زن افتاب مهتاب ندیده ک اگر یه شب باخودش رابطه داشت ده شب ب فکروبایکی دیگه باشه تابفهمه چیکارکرده بازندگی شما این اتفاقم میافته من شک ندارم خدا بهترین انتقام گیرنده ست ازخودش درنیاد اززنش زنش درنیاد ازبچه هاش ازبچه هاش درنیاد ازنوه هاش خواهراش ازیکی درمیاد تاوانشو پس میدن من شک ندارم

بچه ها ببخشید اگ ناراحت شدید یا عصبانی من فقط قصدم درد و دل بود همین و همین .میشه گزارش بزنین تعطیل ...

میشه عکس پسررو بزاری؟

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
2738
همچین میگی ۹سال انگار دم ب دقیقه باطرف بودی خاطره داشتی هم خونه اش بودی والله شما باهمم درارتباط نبودین انقدربزرگش نکن واسه خودت این قضیه رو.اول باخودت دودوتا کن بعد پای یه بدبخت دیگه روهم ب جمع بدبختای دیگه اضافه کن شما تکلیفت باخودتم مشخص نیس چه برسه بچه.....هروقت کامل عقلتون قدداد ک این کارتون اشتباه بوده خودتو قانع نکردی اونموقع بفهم عاقل شدی تصمیم درست گرفتی.دخترخاله اتونم هرکاری کرده توبچگی کرده نفهمیده اونم بازخدای خودش میدونه چیکارباهاش کنه خودتو گول نزن قسمتت این اقا نبوده همین وبس.یاعلی.
همچین میگی ۹سال انگار دم ب دقیقه باطرف بودی خاطره داشتی هم خونه اش بودی والله شما باهمم درارتباط نبو ...

چجوری میتونی اینقد راحت قضاوت کنی و حکم بدی؟جای فکر داره.یک درصدم نخاستی خودتو جای من بذاری 

چجوری میتونی اینقد راحت قضاوت کنی و حکم بدی؟جای فکر داره.یک درصدم نخاستی خودتو جای من بذاری 

چون اصلا منطقی حرف نمیزنی احساس میکنم بایه دختربچه ۱۳الی ۱۴ساله دارم حرف میزنم طرف حسابم یه دختربچه ست ن یه خانمی ک قراره صاحب بچه بشه

میترسم کسی ببینه

اره ولش کن پس همین الانم همه ی فرشته های پاک دامن نی نی سایت دارن توبیخت میکنن نمیدونی اینجا همه فرشته ان ؟همین ک داستان و تموم نکردی میگن اخی الهی بقیه ش

بعد ک تموم شد میشن قاضی و سرکوفت میزنن توهین میکنن

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
چون اصلا منطقی حرف نمیزنی احساس میکنم بایه دختربچه ۱۳الی ۱۴ساله دارم حرف میزنم طرف حسابم یه دختربچه ...

منم حس میکنم با خانمی حرف میزنم ک بجز منطق هیجی توی سرش نیست اینو بپذیر ادما احساس هم دارن دل هم دارن 

2706