2726
عنوان

کادوی سرسنگین و شیک برای دختر یازده ساله میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 100 پست
چندتا کتاب خوب برای نوجوان بگیر هیچ هدیه ای باارزش تر از کتاب نیست....به امید روزی که کتاب اولین پی ...

میشه ی چندتا کتاب خوب و عالی بهم معرفی کنین

من دوتا بچه ۲و۵ساله دارم.باردارم هستم😊

خیلی هم روحیه لطیف و بااحساسی دارم

در زمینه زندگی زناشویی.تربیت فرزند و یا رمان ایرانی مفید مثلا

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
میشه ی چندتا کتاب خوب و عالی بهم معرفی کنین من دوتا بچه ۲و۵ساله دارم.باردارم هستم😊 خیلی هم روحیه ...

البته با اجازه منم پریدم وسط

رمان من پیش ازتو من پس ازتو .هنرزن بودن.مردان مریخی زنان ونوسی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشه ی چندتا کتاب خوب و عالی بهم معرفی کنین من دوتا بچه ۲و۵ساله دارم.باردارم هستم😊 خیلی هم روحیه ...

اگر تاریخی_داستانی دوست دارین برای خودتون:

خداوند الموت

معمای هویدا

خانم

اگر رمان میخونین:

آناکارنینا

جین ایر

پر

بلندی های بادگیر

شیرین

گندم

پرنده خارزار

بادبادک باز

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
من از نقره فروش برای یه دختر یازده ساله ایینه نقره دستی خریدم صد وبیست ،فاکتورم داد اگر خاست ببره عو ...

مثلا یه گردنبند چقدر بود قیمتش؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
به نظرم که کتاب بخری میگن عروسمون چه باکلاسو شیکو کتاب خونه    

مثلا یه دایرة المعارف خوبه؟یا همچین چیزی؟باید از داداشش بپرسم چی‌میدوسه🤪😍

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
مثلا یه دایرة المعارف خوبه؟یا همچین چیزی؟باید از داداشش بپرسم چی‌میدوسه🤪😍

عالیه اون دوتا کتابیم که گفتم عالیه ها ینی هرادمی یه بار باید بخونه اصن شازده کوچولو خیلی خوبه واسه اون سن

عزیزم الان اسباب بازی فکری و کتاب قیمتش نجومی شده و شایدم داشته باشه و نپسنده به نطرم یه مبلغی بده خودش تصمیم بگیره حداقل ۵۰ تا ..بستگی به بودجه شما داره 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2706