2737
2739
عنوان

کاش آقایون(مردها)بدونن نقش زن در زندگی مهمه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 125 پست
جواب زجرهای مارو کی میده

هیچ کس،،،

شده وظیفه،،،

تازه میگن مرد بیرون کار میکنه،،زحمتش بیشتره،،اما حرف من اینه،،زن بدون منت داره کار میکنه،،بعضی ها هم کتک میخورن،خیانت هم میبینن،،تا خیانت میشه میگن حتما زنش بد بوده،،واقعا چراااا

جواب زجرهای مارو کی میده

😞 توی ایران تقریبا ازدواج خوب وجود نداره مگه اینکه خودتو گول بزنی  که خوشبختی و یا اینکه اقا واقعا به برابری معتقد باشه  وگرنه تهش حق خوری هست بی عدالتی هست

در واقع بچه بزرگ میشه اگه دوسش داری نباید بگی دخترم درست انتخاب کن من بودم میگفتم اصن انتخاب نکن لطفا 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه پسر ميداشتم طوري بزرگش ميكردم كه يه دختر بتونه بهش تكيه كنه،و همه كمبودايي كه خودم داشتم نميخوام عروسم داشته باشه

الان رفتارم با برادرمم همينه به ولله نميذارم كمتر از گل به خانومش بگه ولي متاسفانه خودم...

2728
خلاصه که خواستم احساسمو باهاتون در میون بزارم،،، غذا درست کردن،تمیز کردن،رختخواب داشتن شده وظیفه،،، ...

مرسی توی گلوی ما هم این بغض هر از گاهی پایین و بالا میره 

هیچ کس،،، شده وظیفه،،، تازه میگن مرد بیرون کار میکنه،،زحمتش بیشتره،،اما حرف من اینه،،زن بدون منت د ...

دليلش اينه كه خانواده ها تلاشي براي تربيت فرزندشون ندارن

مخصوصا پسر ها كه متاسفانه خانواده هاشون بخاطر لج و لجبازي با عروس خانواده از كارهاي اشتباه پسرشون حمايت و چه بسا تشويقشونم ميكنن

2738
من امشب دلم واسه خودم سوخت،،واسه اولین بار

اولین بارمو یادم نمیاد ولی میفهممت 

وقتی تایم کار اقا تموم میشه میاد خونه و ریلکس میکنه باقیه ساعاتو تا شب و من هنوز دارم اضافه های ظرف و اسباب بازیو هزارتا چیزه دیگرو میشورم و جمع میکنم و غیره همیشه فکر میکنم پس ما کی میریم خونه و تایم کار ما چرا تمومی نداره معتدلم نمیشه 

مشکل اکثر خانمای ایرونی اینه شوهراشون کلفت و برده ی جنسی میخوان

وتا زمانیکه کلفت خوبی ان و خدمات جنسی به موقع انجام میشه مشکلی ندارن خوبو مهربونن

ولی برای وجود خود زن هیچ ارزشی قائل نیستن ....

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
دقیقا،،گل گفتی بعضی عروس نمیخان،کلفت میخوان

من ٢ساله كه ازدواج كردم به صورت سنتي و خانواده ام سطح نسبتا بالايي دارن از هر لحاظ نسبت به همسرم

ولي توي اين ٢سال ما ٩روز زندگي مشترك به لطف خانواده اش داشتيم

گناه من توي اين زندگي اين بود كه فقط دروغهاي همسرمو باور كردم

و حالا بعد از ٢سال...،كلي حرف و مطلقه و خيانت و ...

اولین بارمو یادم نمیاد ولی میفهممت  وقتی تایم کار اقا تموم میشه میاد خونه و ریلکس میکنه باقیه ...

ممنون از اینکه درکم کردی

دقیقا،،من ناراحت نیستم فقط میگم وسط اینهمه کار،طلبکار نباشن،حرف نزنن میشه؟؟؟؟

2706