2733
2734

واقعا زن مهمترین مهره در زندگی محسوب میشه،چند روزه مریض هستم،الان یه نگاه به خونه انداختم،گاز کثیف،وسایل پسرم پخش زمین،حوله آویزون روی مبل،بطری های خالی کنار اشپزخونه،،منه وسواسی،منه منظم،فقط ۵ روز غافل شدم،سخنم به آقایون هست آیا متوجه میشید که همسرتون نقش اساسی داره؟نقش مادری داره؟نقش حامی داره؟وقتی زایمان می‌کنه و از خود واقعیش دست میکشه،غذا درست می‌کنه و شماها خیلی راحت بی دغدغه سر سفره میشینید و نمی‌دونید چه مرارت‌ها پشت پرده وجود داره،و همین زن که دچار افسردگی پس از زایمان شده،با رفلاکس بچه دست و پنجه نرم میکنه،تازه باید رختخواب رو گرم نگه داره،به مردش بیشتر توجه کنه در حالیکه خودش بیشتر از هرکسی نیاز به نوازش و همدلی داره؟؟

دلم برای زنان سرزمین ام به درد میاد،،برای کسانی که قدرشونو نمیدونن،حضورشون به حساب نمیاد،فقط یک روز،فقط یک روز نباشن زندگی بر باد رفته است،نظر منه،،زندگی با حضور یک زن پا برجاست،قدر بودنشونو بدونید،،،

حالا کاربرهایی میان و میگن شوهر ما لاکچری هست،،خدا براتون نگه داره،من سخنم برای زنهای دست تنها و بدون حامی هست،،تنتون سلامت 😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2790903/اغتشاش-علیه-سایت?postId=910

كارتون قشنگ نيس اينكه تو تاپيكاي مختلف بد ن اجازه ي استارتر تبليغ ميكنيد

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍

بزرگترین چیزی ک باید بدونن اینه ک خانوم ها به وجود اورنده ی اونها هستن. یعنی خانوم ها اونارو به دنیا اوردن. همینو اگه واقعا بفهمن خیلی از مشکلات حله ولی متاسفانه😐

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2738
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2790903/اغتشاش-علیه-سایت?postId=910

یه دفه قطع کاربری میشیا. 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706