2733
2739
عنوان

جوجه رنگی😍

750 بازدید | 18 پست

عمم میخواد واسه بچه هاش که یکیشون ۵ سالشه یکیشون ۲ سالشه جوجه رنگی بخره😭😭😭 چون یکم سرگرم شن

اوناعم ینی زججججر میدن این حیوونکیا رو

(مثلا از بال هاش میگیرنش و پرتش میکنن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭)

منم بدجوری عاشق حیوونام و اصلا نمیتونم درک کنم که چرا مردم واسه بچه هاشون حیوون میخرن😭 حیوون جون داره اسباب بازی که نیست آخه😭😭😭

چیجوری عممو منصرف کنم نخره 😭☹؟؟

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا خیلی بی فکرن .نمیدونم بترسونش از نتیجه ازار حیوانات 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2728

منم واسه دخترم گرفت,

وقتى مردن خيلى دلم سوخت ,ينى گريم گرفته بود 

وحشتناکه

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
2738
منم واسه دخترم گرفت, وقتى مردن خيلى دلم سوخت ,ينى گريم گرفته بود  وحشتناکه

وااااقعاااااا خیلی بدههععع😭

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

یه جا رفتم آرایشگاه طرف واسه بچش هاش جوجه رنگی گرفته بود اولا که تو پلاستیک فریزر نگه میداشتنشون وقتیم یکیشون بیجون شد بچش گرفته بود تو دستش فشار میداد که چرا داره میمیره زندش کنین آخرشم گذاشتش زمین با اسکوتر از روش رد میشد.

واقعا واسه مادرایی که واسه بچه های خیلی کوچیکشون حیوون میخرن متاسفم

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
یه جا رفتم آرایشگاه طرف واسه بچش هاش جوجه رنگی گرفته بود اولا که تو پلاستیک فریزر نگه میداشتنشون وقت ...

اتفاقا منم فردا میخواستم برم برا دخترم بگیرم ۹ماهشه.میگه جی جی دوسداره.اما نمیذارم بلایی سرشون بیاره فقط نگاهو نازشون کنه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
اتفاقا منم فردا میخواستم برم برا دخترم بگیرم ۹ماهشه.میگه جی جی دوسداره.اما نمیذارم بلایی سرشون بیاره ...

آخه بچه ی ۹ماهه مگه متوجه میشه 😓😢

نخرید توروخدا اونا حیوونن جون دارن مث ما آدما حقشونه راحت زندگی کنن

آخه بچه ی ۹ماهه مگه متوجه میشه 😓😢 نخرید توروخدا اونا حیوونن جون دارن مث ما آدما حقشونه راحت زندگی ...

اتفاقا ازدورنگاه میکنه میگه جی جی دوست داره.منکه نمیزارم بهش دست بزنه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706