2726
عنوان

پیاده رویی برای زایمان طبیعی

103 بازدید | 11 پست

دکتر بهم گفته باید روزی هزار ساعت😀 پیاده رویی کنی تا بتونی زایمان کنی 

آخه قرارع تو هفته سی و هفت زایمان کنم 

شخصی بهم گفته اگه الان خیلی پیاده‌روی کنی بعد زایمان هم زودی شکمت می‌ره تو و لاغر میشی 😉

آیا همچین چیزی هست 

پله بالا و پایین بشم هم خوبه 

خدا جونم مرسی 

پله باید بالا بری. پایین با اسانسور بیا.  بعدشم زیاده روی نکن چون فعالیت زیاد و خسته کننده باعث دفع مدفوع جنین میشه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پله باید بالا بری. پایین با اسانسور بیا.  بعدشم زیاده روی نکن چون فعالیت زیاد و خسته کننده باعث ...

آخه باید سه هفته‌ رود ب دنیا بیاد دکتر گفت اگه تو چهار پنج روز وز دهانه رحمت باز نشه آمپول فشار میزنند

خدا جونم مرسی 
2728
آخه باید سه هفته‌ رود ب دنیا بیاد دکتر گفت اگه تو چهار پنج روز وز دهانه رحمت باز نشه آمپول فشار میزن ...

دلیل اینکه باید زود دنیادبیاد چیه؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
آخه باید سه هفته‌ رود ب دنیا بیاد دکتر گفت اگه تو چهار پنج روز وز دهانه رحمت باز نشه آمپول فشار میزن ...

شکمت ک تو زایمان طبیعی سریع میره تو همون جا تو بیمارستان ۵ کیلو کم کردم بعدش ب سرعت وزنم اومد پایین تو ۱۰ روز.۷۵ بودم شدم ۶۶ الانو نمیدونم.ازبس سوخت و ساز بدنم زیاد شده بود همش از بدنم آتیش میبارید

حمام برو زیر دوش آب گرم نرمش کن 

با پاهای باز با دست لباس بشور.پیاده روی هم حتما شروع کن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
شکمت ک تو زایمان طبیعی سریع میره تو همون جا تو بیمارستان ۵ کیلو کم کردم بعدش ب سرعت وزنم اومد پایین ...

آخه تو حمام نفسم میگیره خیلی اذیت میشم از اول بارداریم تا حالا 😐

خدا جونم مرسی 
نارسایی در خون رسانی جفت ب جنین 

دعا میکنم انشا الله به راحتی زایمان ‌کنی عزیزم. ولی بازن تاکید میکنم فعالیت ناگهانی و زیاد نداشته باش. مامای همراهم همیشه بهم تاکید میکرد. به محض خسته صدن استراحت کن

آخه تو حمام نفسم میگیره خیلی اذیت میشم از اول بارداریم تا حالا 😐

خب پس همون تو خونه انجام بده.حمام برا این‌گفتم چون  پوست بدنت زیر آب گرم  راحت کش میاد خوبه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️