1147
1273
عنوان

پیاده رویی برای زایمان طبیعی

83 بازدید | 11 پست

دکتر بهم گفته باید روزی هزار ساعت😀 پیاده رویی کنی تا بتونی زایمان کنی 

آخه قرارع تو هفته سی و هفت زایمان کنم 

شخصی بهم گفته اگه الان خیلی پیاده‌روی کنی بعد زایمان هم زودی شکمت می‌ره تو و لاغر میشی 😉

آیا همچین چیزی هست 

پله بالا و پایین بشم هم خوبه 

خدا جونم مرسی 

نه پله خوب نیست ولی پیاده روی رو آره. یک روز در میونم دوش بگیر

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم یه روز تنهام میذاری فسقلی 😔 ولی من دوستت دارم و سعی میکنم برات مامان خوبی باشم 💓 برای سلامتی و عاقبت به خیری پسر کوچولوم یه صلوات لطفا 🙏

پله باید بالا بری. پایین با اسانسور بیا.  بعدشم زیاده روی نکن چون فعالیت زیاد و خسته کننده باعث دفع مدفوع جنین میشه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
پله باید بالا بری. پایین با اسانسور بیا.  بعدشم زیاده روی نکن چون فعالیت زیاد و خسته کننده باعث ...

آخه باید سه هفته‌ رود ب دنیا بیاد دکتر گفت اگه تو چهار پنج روز وز دهانه رحمت باز نشه آمپول فشار میزنند

خدا جونم مرسی 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

آخه باید سه هفته‌ رود ب دنیا بیاد دکتر گفت اگه تو چهار پنج روز وز دهانه رحمت باز نشه آمپول فشار میزن ...

دلیل اینکه باید زود دنیادبیاد چیه؟

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
1291
آخه باید سه هفته‌ رود ب دنیا بیاد دکتر گفت اگه تو چهار پنج روز وز دهانه رحمت باز نشه آمپول فشار میزن ...

شکمت ک تو زایمان طبیعی سریع میره تو همون جا تو بیمارستان ۵ کیلو کم کردم بعدش ب سرعت وزنم اومد پایین تو ۱۰ روز.۷۵ بودم شدم ۶۶ الانو نمیدونم.ازبس سوخت و ساز بدنم زیاد شده بود همش از بدنم آتیش میبارید

حمام برو زیر دوش آب گرم نرمش کن 

با پاهای باز با دست لباس بشور.پیاده روی هم حتما شروع کن

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
شکمت ک تو زایمان طبیعی سریع میره تو همون جا تو بیمارستان ۵ کیلو کم کردم بعدش ب سرعت وزنم اومد پایین ...

آخه تو حمام نفسم میگیره خیلی اذیت میشم از اول بارداریم تا حالا 😐

خدا جونم مرسی 
نارسایی در خون رسانی جفت ب جنین 

دعا میکنم انشا الله به راحتی زایمان ‌کنی عزیزم. ولی بازن تاکید میکنم فعالیت ناگهانی و زیاد نداشته باش. مامای همراهم همیشه بهم تاکید میکرد. به محض خسته صدن استراحت کن

1307
آخه تو حمام نفسم میگیره خیلی اذیت میشم از اول بارداریم تا حالا 😐

خب پس همون تو خونه انجام بده.حمام برا این‌گفتم چون  پوست بدنت زیر آب گرم  راحت کش میاد خوبه

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧