2733
2739
عنوان

تا حالا صدایی شنیدید که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 72 پست
اره عزیزم تو خواب روح از بدن جدا میشه واسه همینه که خواب میبینیم چون روحمون از زمان و مکان خار ج میش ...

کاملا علمی جواب دادی دوست عزیزم.من پیشنهاد میکنم کتاب تنها عشق حقیقت دارد رو بخونن.کمک میکنه تا ب خیلی چیزا ایمان بیارید

من دوستت ندارم بلکه تمام ذرات بدنم تورامیخاهد
نه اصلا به نظرم طبیعی نیس که این صداهارو بشنویم

چرا طبیعی نیس؟ 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من فقط یه باربرق رفته بودیه چراغ نفتی جبابی قدیمی روشن کرده بودم کتاب میخوندم تورختخواب ،چراغ دقیقا کناررختخوابم بود،نگوخوابم برده باصدای جیغ بلندیه زن ازخواب پریدم ،هیچکس نبود ،اگه این صدابیدارم نمیکردحتما آتش سوزی بدی میشد،خدارحم کردواقعا

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2728
😅مامانمو چیکار کنم اونم ببرم مامانم بدتر از منه  به حدی که کارش از صدا گذشته تصویر سازی میک ...

خخخخخ در تخصص من نیست دیگه

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
خونتون قدیمیه؟

نه ولی بقل خونه مادربزرگم بود خونه اونا جن داشت اونا فروختن خونه رو ولی ما موندیم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
کاملا علمی جواب دادی دوست عزیزم.من پیشنهاد میکنم کتاب تنها عشق حقیقت دارد رو بخونن.کمک میکنه تا ب خی ...

❤❤❤نویسنده ش کیه ؟ممنون بابت معرفی کتاب 

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
2738
اره درسته،من بیشتر وقتایی که تو خلسه میرم اینجوری میشم،یعنی بدنم سسته ولی هشیارم یکم

چرا تو خلصه میری؟دوز داروتو کمتر کن🤪

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
یعنی ما هر دفعه میمیریم😥نکنه الان روحیم

تو کتاب معارف دبیرستانم نوشته بود ادم که میخابه روح از بدنش خارج میشه،ادم مرده هم روح از بدنش خارج میشه،ولی فرق بین مردن و خابیدن اینه که بعد از خواب و زمان بیداری روح برمیگرده به جسم ولی تو مرگ برنمیگرده،خاله های من قبلا احضار روح انجام میدادن گفتن چندین بار روح انسان زنده اومده پیششون و اونا برگردوندنش ،ترسیدن جسم طرف بیدار شه روحش برنگرده و طرف بمیره

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
من فقط یه باربرق رفته بودیه چراغ نفتی جبابی قدیمی روشن کرده بودم کتاب میخوندم تورختخواب ،چراغ دقیقا ...

بعضی وقتا اجنه ب ما کمک میکنن

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
بهش میگن سندرم انفجار سر.تو اینترنت درموردش سرچ کنید

ممنونم از این دوستمون

من جوابم رو گرفتم و منطقیه و علمی

جسارتا تاپیک رو قفل میکنم چون دلم نمیخواد تاپیک به حاشیه بره.

مرسی از بودنتون

دست خدای مهربون روی شونهاتون باشه

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...