2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم دو ماه دیگه سه سالش تموم میشه، اتاقش و اسباب بازیهاش خودش مرتب میکنه ولی دستشویی خودم میبرمش

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2731

وای مثل من،پسرم 4سال ونیمشه چند روز پیش خیلی لجبازی میکرد شاکی شدم بهش میگم چرا اذیت میکنی میگه چون تو همش بهم دستو ر میدی هر چی دست میزنم میگی نکن دست نزن داد میزنی اما راستم میگفت بچم  

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

من

چهار سال و نیم

سه سال و دوماه

یکسال و هشت ماه

نه نمیتونن اتاقشون رو مرتب کنن

فقط در این حد که اسباب بازی هایی که آوردن بیرون از اتاق ببرن بندازن تو اتاق خودشون

یا مثلا چیزی میخورن سه تایی بلند میشن لیوان ، بشقاب و چیزهای سبک رو میارن تو آشپزخونه.

دخترم سه سالش تموم شده.کفش هاشو خودش میپوشه لباساشو از حموم میاد خودش میپوشه تازگی تنهایی میره دستشویی و میکه تنها حموم برم و من دورا دور حواسم بهش هست.بخواییم بریم بیرون لباساشو میزارم جلوش و میگم بپوش جورابم خودشمیپوشه 

2738

دوقلوهای من ۳ سال و نیمه ان خودشون کل خونه رو نیریزن اما تمیز کردن ندارن اگر دلشون بخواد خودشون میرن دستشویی پسرم شلوارشو نمیپوشه خودش میتونهها ننیکنه اما دخترم خودش میپوشه کلا کلافم کردن منم زیاد غر میزنم سرشون تو مخمه کاراشون بازیاشون دعواهلشون داد زدناشون خلاصه .....

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱

من پسرم سه سال نه ماهشه دستشویی میره خودش ولی باید بری به زور درش بیاری میره آب بازی 😕 میگی وسایلاتو جمع کن میگه خودت جمع کن من کمرم درد میکنه 😕 غذا هم نمیخوره اصلا باید خودم‌دنبالش کنم به زور ی قاشق بخوره 

لطفا یکی لایکم کنه 

وای بچه ها پسر داییم چهار ماه از پسر من بزرگتره سه سال و ده ماهشه  پی پی میکنه و خودش رو میشوره 

ولی پسر من نمیتونه خودش رو بشوره ینی نمیدونم چجوری با هاش کار کنم 

یاد بگیره 

لطفا یکی میدونه راهنمایی کنه 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
دخترم دو ماه دیگه سه سالش تموم میشه، اتاقش و اسباب بازیهاش خودش مرتب میکنه ولی دستشویی خودم میبرمش

پسر من سه سال و نیم خودش میده دستشویی خودشو میشوره لباساشو خودش می پوشه اتاقشان با دخترم مرتب میکنن 

پسر من سه سال و نیم خودش میده دستشویی خودشو میشوره لباساشو خودش می پوشه اتاقشان با دخترم مرتب میکنن& ...

حتی پی پی میکنه خودش میشوره 

چرا پسر من بلد نیس 

لطفا بگو چجور ی یادش دادی 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2706