2733
2734

خسته شدم دیگه سه ساله ازدواج کردم مامانم نمیتونه سیسمونی تهیه کنه چقد باید صبر کنم اخه؟ شوهرمم خیلی بی وجدانه هنوز کم و کاستی های جهازم رو ازشون میخاد! منم مجبورم با پولایی که جمع میکنم اون وسیله ها رو بخرم تا الان فقط یکی دو تیکه لباس واسه بچم خریدم و یه خورده ریزایی که ملمانم گرفته😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا جای تاسف داره 

این رسم مسخره 😔

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2738
عجب رویی داره شوهرت یعنی چی اخه مگه طلب داره

اره بخدا خستم کرده دیگه. ما فامیلمون کلا وضع مالیمون خوب نیست دامادای عموم اصلا فشار نمیاوردن تو خرید عروسی و جهاز حتی یکیشون حلقه شو خودش خرید! اما این اینطوریه

2706