2733
2734
عنوان

تروخدا بیایین یه لحظه دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا خودت کمکم کن 😢

عیبی نداره شربت خوبیه دختر من الرژیش با همین شربت خوب شد

خارجیشو خریدی؟

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
2728
طوری نمیشه مامانه قشنگ نگران نباش  یه بار هیچ خلالی ایجاد نمیکنه ولی حواست باشه دیگه  نگ ...

قربون دهنت آخه همیشه شربتا ۸ ساعتین انقدر این مدت بردمش شربت های جور وا جور دادن قاطی کردم😢

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
عیبی نداره شربت خوبیه دختر من الرژیش با همین شربت خوب شد خارجیشو خریدی؟

نه ایرانیشه

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
2738
قربون دهنت آخه همیشه شربتا ۸ ساعتین انقدر این مدت بردمش شربت های جور وا جور دادن قاطی کردم😢

اخی بمیرم برات نترس بابا چیزی نمیشه به خدا 

برو راحت بغلش کن بخواب صبح پامیشه شلوغ کاری میکنه از خوابت میوفتی 😀😀😀

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      
نگران نباش چیزی نمیشه  برای سرفه هم هویج وشلغم باهم آبپزکن و  آبشو بده بخوره مخصوصا وقت خ ...

شلغم دیگه نیست😭

[QUOTE=91037279]تروخدا مطمئنین  بخدا دیگه حواسمو جمع میکنم دخترم ۳ سالشه [/QU

مواظبش باش تغیرات حالت اش حواست باشه، اما چیزی نمیشه، نگران نباش، سوتی که من دادم خیلی بدتر بود اما به خیر گذشت. 

✨لطفا برای حاجتم دعاکنید...غریبو بیکسم😔منم مثل خواهرتون🙏🏻💖
اخی بمیرم برات نترس بابا چیزی نمیشه به خدا  برو راحت بغلش کن بخواب صبح پامیشه شلوغ کاری میکنه ...

قربونت برم انشاالله

[QUOTE=91037279]تروخدا مطمئنین  بخدا دیگه حواسمو جمع میکنم دخترم ۳ سالشه [/QU مواظبش باش تغیرا ...

چه سوتی ایی مگه

2706