2703
2553

شربت کتوتیفن دکتر برای دخترم نوشته هر ۱۲ ساعت ۲ سیسی من احمق حواسم نبود فاصلشون ۹ ساعت شده بود دومی رو دادم الان دارم از استرس سکته میکنم اگه پزشک داریم کمکم کنید خواهش میکنم

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

هیچی نمیشه گلم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خوابش می‌کنه...زیادم عوارض داره 

آخه سرفه های شدید داشت دکتر متخصص داد 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
2714
نگران نباش چیزی نمیشه

تروخدا مطمئنین 

بخدا دیگه حواسمو جمع میکنم دخترم ۳ سالشه 

طوری نمیشه مامانه قشنگ نگران نباش 

یه بار هیچ خلالی ایجاد نمیکنه ولی حواست باشه دیگه 

نگران نباش چیزی نیست 

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      
اره عزیزم‌نگران نباش .یکم هوشیارتر بخواب امشب

حتما تروخدا دعا کنید 

دوز بعدی رو دیر تر بهش بده زنگ بزن اورژانس راهنماییت میکنه دوز بعدیو چقدر دیر تر بدی

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2706