1147
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

دوستان کاری به خیانت ندارن. شوهراشون از خیانت بیرون نمیکشن

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1279
1221

ادم اینجا به این نتیجه میرسه که کلا دو نوع مرد داریم  نوع اول مردایی هستن که خیانت میکنن و خانمهاشون میفهمن  نوع دوم مردایی هستن که خیانت میکنن و خانمهاشون نمیفهمن.

میشه یه صلوات مهمونم کنید🙏

واااى منم  خسته  شدم  ,اه 

ديگه کمتر ميام سايت

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
1226
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2790903/اغتشاش-علیه-سایت?postId=910

بچه ها بیاین یه کامنت بزارین 

بلکه بتونیم تاپیکامون رو حذف کنیم

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                         

انرژی منفی داره بهرحال ادم غصش میشه یکی همجنس خودت شوهرش خیانت کرده بدتر از همه جوری میشه ک مرض شکاکی بهت دست میده و شوهر بیچارمونو بارخواست میکنیم اخه اینجا انگار اکثرا دروغه موضوع خیانتشون

دوس دارن پربازدید بشه

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبول سفارشات سرمه دوزی روی ترمه با قیمت مناسب آدرس کانال@terrmehsermeh
1252