2733
2734

پسرم دوسال ونیمشه دندون دیر درآورد حرف زدنشم دیر بود الانم درحده کلمه میگه یا جمله دو کلمه ای خیلی نگرانم دو روزه دارم افسرده میشم پسرم یه سری رفتارایی داره که شک کردم نکنه خدا نکرده اتیسم باشه مثلا ماشیناشو ردیف میکنه بازی میکنه بخوام دست بزنم باهاش همبازی بشم جیغ میزنه همیشه ام تنهاست بچه دوروبرش نبوده جز وقتایی که مهمون میومد یا میرفتیم بعضی کارارو خیلی تکرار میکنه مثلا آجر خونه سازیشو هر روز از کمد میاره یه کم میچینه بعد شروع میکنه به پرت کردنشون بعد جمع میکنه دوباره میریزه زمین یا ماشیناشو پشت هم میچینه هولشون میده با شدت با بچه های فامیل بازی میکنه شیطونه ولی تو پارک نه وقتیم هیجان زده میشه دستاشو تکون میده یه وقتایی هم مهمون میومد خونمون اذیت میکرد جیغ میزد دنباله توجه بود اگر کسی تحویلش نمیگرفت بدتر میکرد خلاصه به شوهرم گفتم ببرمش پیشه روانشناس شاکی شد که چرا به بچه برچسب میزنی قهر کرد منم خیلی نگرانم کی بچش اینجوری بوده ببخشید طولانی شد

بر محمدو آله محمد صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفتارای بچت مشکلی نداره شما زیادی حساسی ...خو دوس داره ماشیناش ردیف باشه ...منم دوس دارم بعضی چیزا تقارن داشته باشه یکی بهم بزنه عصبی میشم ...

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2738

راست میگه دیگه این چه حرفی من چند بچه میشناسم که مثل بچه شماست یعنی اونا هم اتیسم دارند کم این خرافات قبول کن بیچاره مردا از دست مت زنا دیونه نشن خیلی ‌.......

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

اینایک گفتی طبیعیه.بچه خواهر منم همین جور بود

ماشیناشو ردیف میکرد دیر ب حرف افتاد الان۵سالشه سرمونو میخوره از بس حرف میزنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
همه رفتاراش تا اینجا که گفتی طبیعیه مثل دختر منو پسر خواهرم میمونه خصوصا ماشین بازیش

اونام ماشینارو ردیف میکنن بعد هول میدن یا پرت میکنن؟

بر محمدو آله محمد صلوات

پسر منم سه سالشه دقیقا همینه البته تازگی حرف زدنش خیییلی پیشرفت کرده ماشینا رو ردیف میچینه،بچه دور و برش نیست،ولی به نطرم کاملا نرماله ماشالله یک هفته ای از پوشک گرفتمش

به نطرمکه بچه شما هم مشکلی نداره

2706