2726
عنوان

مامانا تورو خدا کمکم کنین

567 بازدید | 29 پست

بچه ی کی این جوری بوده ؟ 

چیکار کردین ؟ 

دخترم ۱۴ ماهشه غذا دو هفتس نمیخوره جز سیبزمینی یا مواد ماکارونی !

اونم با دست از قاشق فراریه ! قاشق میبرم جلو دهنش یا پسش میزنه یا دهن شو محکم قفل میکنه 

نمیدونم چیکار کنم دکتر هم بردیم‌گفتم هیچیی نمیخوره ازمایش گرفتن گفتن هیچیش نیس 

ی هویی اینجوری شد 

تورو خدا هر مادری بچش اینجوری بوده بگه 

ک چیوار کرده ک خوب شده وزنش اومده پایین 

پسر منم همینجوری شده انقد سرگرمش میکنم تا شاید دو سه تا قاشق بخوره

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با قاشق نده. ی مدت دیگه از سرش میافته. با همون سیب زمینی و ماکارونی اون لالوها بقیه چیزام بهش بده

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

نگران نباش عزیزم. احتمالا دندون سختی داره درمياره. غذای با دست دوست داره براش غذای انگشتی درست کن مثه کوکو، کتلت، ماکارونی فرمی.... بذار جلوش خودش با دست بخوره. یکسره هم بهش اصرار نکن و دنبالش نرو برای غذا که عادت میکنه و بدغذا ميشه. 

وا خوب ملومه داره دندون در میاره از قاشق فراری جون درد داره دختر منم همینجوره با دس بده بش

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2706