2726
عنوان

طلا ارزون شده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان کسی بخاد طلا بخره الان،قیمت روز 440 تومنه،چقدر روش اجرت و مالیات و اینا میاد؟ گرمی چن وایمیسته اخر؟

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2728
دوستان کسی بخاد طلا بخره الان،قیمت روز 440 تومنه،چقدر روش اجرت و مالیات و اینا میاد؟ گرمی چن وایمیست ...

من دیروز طلا فروشی بودم اجرت و مالیات گرمی ۸۰تا ۱۲۰ بستگی به کارش و مدلش و انصاف طلافروش

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
دوستان کسی بخاد طلا بخره الان،قیمت روز 440 تومنه،چقدر روش اجرت و مالیات و اینا میاد؟ گرمی چن وایمیست ...

۷درصد دستمزد ۹درصد مالیات و اجرت ساخت رو گرمی حساب میکنن مثلا النگویی که من گرفتم۲۵تومان هر گرم بود

۷درصد دستمزد ۹درصد مالیات و اجرت ساخت رو گرمی حساب میکنن مثلا النگویی که من گرفتم۲۵تومان هر گرم بود

ممنون عزیز❤❤

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
من دیروز طلا فروشی بودم اجرت و مالیات گرمی ۸۰تا ۱۲۰ بستگی به کارش و مدلش و انصاف طلافروش

وای خدا چفد گرون ینی ی النگو هم ممکنه  گرمی 80 اجرت داشته باسه 

اینجوری ک خیلی گرون درمیاد

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
وای خدا چفد گرون ینی ی النگو هم ممکنه  گرمی 80 اجرت داشته باسه  اینجوری ک خیلی گرون درمیا ...

اره من دیروز گرفتم با اجرتش گرمی ۵۰۰ شد..طلا ۴۲۱ بود

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
2706