2726
عاقا ب منم بگید دیر رسیدم داشتم بچمو میخابوندم

خوش بحالتت بچه من نمیخوابه چرااااایساعت داره شیر میخوره,😫😫

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر و پسره عاشق هم بودن بهم نمیرسن پسره تصادف میکنه میمیره.دختره هم هرشب عکس پسررو بغل میکنه و میخابه والسلام

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
چرت و پرت نوشته بود همش دروغ بود همون بهتر که نخوندی،شعور ادمو زیر سوال میبرد

از همه بیشتر امروز شرکت کننده نما ب نما شعور منوو اون سعید شیخ زاده ی گوگولی(خیلی دوستش دارم جای برادری ) رو برد زیر سوال .پسره بهش ۱۲ سالم نمیخورد زور میگفت ۲۷ سالمه .. حتی اداب و معاشرت بلد نبود .. خدافظی .. ای خدا .. حتی گویشش بچگونه بود ... سعید شیخ زاده گفت من زیر بار نمیتونم بره این ۲۷ ساله باشه 

2728
تا اونجا که وکیل اومد فهمیدم بعدش چی شد

هیچی گفته چون روز ۱۱محرم شفا گرفته واس همین مهریه میگفته ۱۱۰ تا بعدشم دوستش نماز خون شده و شبا عکس پسررو بغل میکنه پسرم اومده تو خوابش اینجا برات جا گرفتمو همیشه پیشتم دیگ ووووووو این چرتا خودتو درگیر نکن رازی نبود اها راستی دوستشم زمان خواستگاری۱۱۱۰ کیلو بود الان۴۴ سده

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
خب چی بود دوستش غش کرد بعدش؟

نوشتم برو بخون

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
هیچی گفته چون روز ۱۱محرم شفا گرفته واس همین مهریه میگفته ۱۱۰ تا بعدشم دوستش نماز خون شده و شبا عکس پ ...

مرسی راستی شما تاپیک اونکه از امام حسین حاجت گرفته بود بودی؟

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
چرا اخه واسه چی بایدببندم؟؟

چون این همون اسی  تو تاپیکش هزاارتا دروغ دراوردن داش دعوا میشد زایه شد 

مرسی راستی شما تاپیک اونکه از امام حسین حاجت گرفته بود بودی؟

نه 

به جدی تایپیک براایشون بوده

بله

2706