1421
1411

چرتو پرت داستان تخیلی اصن رازی نبود استارترش با راز اصن اشنایی نداش

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

من تا غش کرد خوندم

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

حلال نمیکنم نبندی تاپیکت😢

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تولد امسالم کنار همسرم جشن میگیرم البته قبلش باید بیاد خواستگاری😛😛😛 و روز به روز عشقمون بیشتر میشه😍😍😍😍😍تیکر تولدمه میشه واسه آرزوهام صلوات بفرستین💋
1401

دو دیقه رفتم فیلم ببینم باز جنجال راه انداختین ؟😒

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂
آقا منم صفحه اول بودم😤

من تااخر خوندم یهداستان عشقی ابکی

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
چرتو پرت داستان تخیلی اصن رازی نبود استارترش با راز اصن اشنایی نداش

خب چی بود دوستش غش کرد بعدش؟

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
1394

خود دانی حلال نمیکنم نبندی تاپیکت

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تولد امسالم کنار همسرم جشن میگیرم البته قبلش باید بیاد خواستگاری😛😛😛 و روز به روز عشقمون بیشتر میشه😍😍😍😍😍تیکر تولدمه میشه واسه آرزوهام صلوات بفرستین💋
1427
عاقا ب منم بگید دیر رسیدم داشتم بچمو میخابوندم

خوش بحالتت بچه من نمیخوابه چرااااایساعت داره شیر میخوره,😫😫

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.

دختر و پسره عاشق هم بودن بهم نمیرسن پسره تصادف میکنه میمیره.دختره هم هرشب عکس پسررو بغل میکنه و میخابه والسلام

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                              تیکر تولد یک سالگی دخترمه.میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید...
چرت و پرت نوشته بود همش دروغ بود همون بهتر که نخوندی،شعور ادمو زیر سوال میبرد

از همه بیشتر امروز شرکت کننده نما ب نما شعور منوو اون سعید شیخ زاده ی گوگولی(خیلی دوستش دارم جای برادری ) رو برد زیر سوال .پسره بهش ۱۲ سالم نمیخورد زور میگفت ۲۷ سالمه .. حتی اداب و معاشرت بلد نبود .. خدافظی .. ای خدا .. حتی گویشش بچگونه بود ... سعید شیخ زاده گفت من زیر بار نمیتونم بره این ۲۷ ساله باشه 

یه داستانی بی سروته ک رازی هم توش نبود ...ذهن خودتونو درگیر نکنید من. اونجا ۴۰تالایک خوردم رفتم ببینم کدوم پستمه تعطیل شد🤣🤣

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍
1391