2737
2734
عنوان

۲۰سالمه ولی حس میکنم ترشیده شدم و دیگه مورد خوب پیدا نمیشه 😢😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 93 پست

ترشیدی خبر نداری

درس میخونی؟؟

فکر کنم بی انگیزه شدی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا شما غذا یا ماده مصرفی نیستی که بترشی ثانیا ۲۰ سالگی اصلا سن مناسبی برای ازدواج نیست خیلی زوده کلی وقت داری تا بتونی انتخاب درستی بکنی

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2728

هول چیو میزنی اول باید درستو تموم کنی دستت تو جیب خودت باشه مستقل باشی و تجربه کسب کنی درکت از زندگی کامل بشه بعد اگر حس کردی یه ادم مناسب که عاقل با فهم شعوره و دوستت داره باهاش ازدواج کن مگه خاله بازی دختر الان تو این دوره زمونه کی تو بیست سالگی به فکر ازدواجه 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

من ۲۰سالم بود هیچی از رابطه ج.ن.س.ی نمیدونستم بخدا راست میگما .۲۱سالگی نامزد کردم همه چیزو از نامزدم یاد گرفتم ..سنی نداری بابا جووونی کن برا خودت 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738

اهل کجایی؟ قدیمیا میگفتن دختر ک رسید ب بیست باید بحالش گریست .انگار این حرف قدیمیا رو شما تاثیر بسزایی داره من 20 سالم بود نمیذاشتم یه خواستگار بیاد توخونمون ک هنوز بچم و درس دارم! 28سالگی ازدواج کردم .مورد خوب زیاد پیدا میشه نترس

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

نمیدونم تو خانواده شما فرهنگتون چطوریه و سن ازدواج دخترا چقده که این فکرو میکنی ! ولی اگه نگاه جامعه رو به خودت بخوای هنوز دخترکی بیش نیستی 😄

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

منم همین حسو دارم 😣😣😣

دلم میخواد ی خواستگار خعلی خوب بیاد از شر نامزدم راحت شم ولی هرچی نماز و روزه جواب نمیده

خدا اصلا نگامم نمیکنه 

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
2706