2737
2734

کلا خودکاریا 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم علائمی هم داری؟ چند روز از موعدت گذشته؟

همیشه از یه هفته به پری کمر درد و تیر کشیدن تخمدان دارم

این ماه با اینکه سه روز به موعدمه هیچ علامتی ندارم

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
همیشه از یه هفته به پری کمر درد و تیر کشیدن تخمدان دارم این ماه با اینکه سه روز به موعدمه هیچ علامت ...

اصلا به خودت استرس وارد نکن خودتو سرگرم کن تا این چند روز اصلا بهش فکر نکنی،استرس احتمال بارداری رو میاره پایین،ایشالا که این ماه مامان بشی

👶لطفا برای سلامتی نی نی کوچولوی توی دلم یه صلوات بفرستید،از ته دلم آرزو میکنم خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه
اصلا به خودت استرس وارد نکن خودتو سرگرم کن تا این چند روز اصلا بهش فکر نکنی،استرس احتمال بارداری رو ...

امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این ماه آمپول زدم

یک سال و نیمه تو اقدامم

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه