2733
2734

تو این اوضاع و احوال گرونی,مردم چش رو هم چشمی بیشتر کردن بعضی اوقات تو خیابون راه میرم میگم باخودم من فکرکنم بدبخت تر ازهمه هم با این گرووونی مردم چه چیزای ک نمیخرن میدونم باظاهر نمیشه قضاوت کرد ولی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سیلی صورتشونو سرخ میکنن وگرنه این گرونی به همه فشار اورده حتی اونایی که حقوق خوبی دارن

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2731
2738

والا بنظر منم فشاری به کسی نیومده اطرافم همه در حال بخر وبخورهستن 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

اره میخرن ولی یارو از اون سر شهر واسه پنج هزار تومن ارزون قیمت تر میکوبه میره میدون بهمن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

اونایی که ندارن فکر نکنم توفروشگاها ومشغول خرید باشن اوناییم که دارن تعدادشون زیاده خداروشکر.فاصله طبقاتی خیلی خیلی خیلی بیشتر شده 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2706